Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Unisex streccs skinny farmerna...

Dj Bax kérdése:

Unisex streccs skinny farmernadrág milyen? (linkeléseket is várok)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok pontosan mikre is értik

[link]


[link]



[link]



ezek pl beletartoznak? de ha beletartoznak ha nem (de ha ez nem unisex akkor melyik a csicsás gyöngyös), szerintem ha 1 ilyen nadrágnak mondjuk ha kisebb farzsebe is van az még nem zárja ki hogy csakis női lehet (nadrág alapból férfi viselet), és végül is ha nem csicsás gyöngyös meg virágos stb ami persze egyértelműen női, de ezek nem ilyenek meg még van jópár (ami nem csicsás) meg ha jól is áll a fiún meg tetszik neki jól érzi magát benne miért is ne hordhatná. Manapság úgyis a fiúknál is divat a skinny és ezek (unisex) kényelmesebbek is mert sztreccses, meg szerintem sokkal bénábbak a bokáig érő bő repper gatyák.


2016. márc. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik egyáltalán gyárilag uniszex nadrág? Mert az oké hogy felveheti a másik nem is, de attól még egy férfi meg egy nő más alkat jó esetben, akkor is ha az a nadrág sztreccses.


Az első kettő szerintem a színe miatt inkább pasis, a harmadik meg jeggings, az meg inkább női. De nekem egyik se tetszik, nemtől függetlenül.

2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azt írják van unisex, de ez lehet olyan mint autóalkatrészbe utángyártott hogy igaziból jó se nagyon nem mondható. Ez megj ó hír ha első kettő pasisabb színe alapján mert valami hasonló jó lenne nekem tetszenek az iylenek
2016. márc. 21. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek unisexek, de vannak ami látszik, hogy női kinézetű, [link]

[link]

Ja ami csicsás az női, amiket linkeltél az unisex.

De manapság már pl a szűk bőrhatású leggingseket is mondják unisexnek és hordják is fiúk is.

2016. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NA akkor jól gondoltam én és akkor nem az iylenekre mondják hogy langyis hanem ami egyértelműen nőiés az van fiún az unisex az oké
2016. márc. 21. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltél, azok teljesen unisex skinny gatyák. :) Én fiúként hordok ennél nőiesebb, kisebb farzsebű, és sokkal feszülősebb unisex super-skinny sztreccsgatyákat is. :) Úgyhogy ezeket minden további nélkül felvenném. :)
2016. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most független attól hogy ezek unisex vagy nem unisex nadrágok: az első nadrágot még felvenném, a másodikat is de nem ilyen szűkbe hanem egy picit lazábba a harmadik meg mehet a csajsziknak. Én is csak szűk farmer nacikat hordok de szerintem a pasiknak csak a farmer színű vagy a szürke farmer áll jól. Pesten, Debrecenben, Szegeden elmegy de egy vidéki városban és a falvakban SAJNOS ha ilyen feszülős nadrágot vesz fel egy férfi azt mondják hogy...Egyáltalán nem tartom fairnek hogy a csajok bármit (BÁRMIT!!!!!!!!!!!) felvehetnek és nem szúrja a szemét senkinek de ha a pasik vesznek fel valami új dolgot azonnal jönnek a hideg vagy meleg (szó szerint meleg) vélemények.
2016. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, nem kell mással foglalkozni, én is vidéki kis helyen lakom, ismernek, többséget nem zavarja és nem is szólt még, hogy teljesen passzosba járok. Városba vannak a retardált nyomik, akik szeretnek beszólni, de vissza szólok aztán megsértődve elkullognak.
2016. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!