Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az embereknek...

Miért van az embereknek negatív véleménye a fűzőről?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Akadályozza a normális levegővételt.
2016. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem egy normális dolog ilyet viselni. Nekem tetszik, egyszer vettem is, de ülni nem lehet benne rendesen, levegőt venni fájdalmas volt benne... nem tudom milyen mazochistának kell ehhez lenni.
2016. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem akarom, hogy összepréselje a belső szerveimet.
2016. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert általában kövér goth csajok passzírozzák bele magukat.
2016. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nekeme az a legnagyobb bajom vele, hogy egy igazi merevítős fűző szinte mindenben korlátoz!

Nem tudsz benne lehajolni, nem tudsz benne kényelmesen ülni, folyamatosan figyelned kell hogy veszed a levegőt, nem ehetsz-ihatsz miatta rendesen, és rettenetesen korlátoz az aktív mozgásban. Volt, hogy vettem buliba fűzőt, sokaknak bejött a kinézet csak én az éjszaka nagyobb részét ücsörgéssel töltöttem, mert pár perc tánctól is már majd megfulladtam, meg kimelegedtem, fűző nélkül meg akár húsz-harminc percig is birom pici szünetekkel.

Nagyon gyönyörű ruhadarab míg otthon állsz benne a tükör előtt, csak a több órás viselését nem kívánom senkinek.

2016. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Mert nem tudjak,hogy mennyire szexi tud lenni egy no benne...

Es hulyeseg,hogy nem egezseges mert nem egesz nap van rajtad hanem csak addig mig a szexhez hozzalattok!

A harisnyarol is regelnek,hogy egezsegtelen a nejlon egesz nap,megis viselik sokan reggeltol estig...

2016. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert sok az előítélet és szerintem nálunk mintha hatványozódna...

Meg ugye a századforduló környékén nagyon elkezdtek alaptalan hülyeségeket mondani rá...még skizofrénia okozónak is kikiáltották.

2016. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen fűzőre gondolsz? A szexisre, amit megmutatsz, vagy a sima, ruha alatt hordott fűzőre?


(Mellesleg soha nem hallottam róluk negatív véleményt.)

2016. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A négyes válasz miatt beütött a PTSD.
2016. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert összepréseli a belső szerveket, gátolja a levegővételt.
2016. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!