Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már olyan, hogy a párotok...

Volt már olyan, hogy a párotok egy nektek nagyon nem tetsző ruhadarabot vett fel?

Figyelt kérdés

Párom kinézte magának a boltban az egyetlen cipőt, ami nekem nem tetszik. Rajta se láttam soha ilyen stílusút, de azt mondja nagyon kényelmes, úgyhogy megvenné.

Kompromisszumos megoldásnak gondoltam, hogy mutatok neki egy sima fekete egyszínű változatot ugyanabból, de az neki nem tetszik annyira, mint a másik több színű.

Végiggondoltattam vele a ruhatárát, hogy mivel akarja hordani, mert nem megy semmihez. Erre kitalálta, hogy megveszi a számomra csúnya cipőt mindkét színben. :D


Persze nem akarok helyette dönteni, de a véleményemet kérte és én megmondtam neki. Ha hülyén öltözik, akkor is szeretni fogom, de tuti égetni fogja a retinámat, hogy semmi nem megy semmihez, talán kicsit cikinek is fogom érezni.


Érdekelne, hogy ti voltatok már így? Ki, hogy reagálta le az ilyen helyzetet? Nem volt kellemetlen?



2016. márc. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajaj, velünk is volt már ilyen :D Nekem a párom nagyon önfejű, szóval nem tudok mást tenni csak elmondani a véleményem és a javaslatomat, aztán vagy megfogadja vagy nem. Például volt olyan hogy ő kinézett egy hófehér cipőt amiről sehogy sem tudtam lebeszélni, mert egyébként ő olyan hogy árkon-bokron keresztülmegy... De neki az kell, hát jó, de én nem fogom pucolni. Na 3 hónap utána a cipő már katasztrófálisan nézett ki, akkor esett le neki hogy ő nem vesz többet fehér cipőt :P


Tényleg nem tudsz mást tenni, csak észérveket felállítani. Menjen a ruhatárához, a stílusához, ezt jól mondtad, én még az árra hivatkoztam volna hogy 2 cipő drága lenne, döntse el melyiket tudja felvenni.

2016. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Volt hát, volt egy pasim, aki áprilistól októberig strandpapucsban mászkált, majd megőrültem tőle, de hát most mit tudok vele csinálni? Ő így érzi jól magát. Sose tettem szóvá, mert nem az én dolgom, és ő se szólt sose, ha neki nem tetszett valami rajtam, de utálom a papucsokat :D
2016. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindennap olyan van rajta...
2016. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú engem is irritál a tangapapucs meg a szandál a férfiak lábán. :"D

Örülök, hogy nem vagyok egyedül a problémával, igaz eddig nem fordul elő egyszer sem ilyen.

Megkérdeztettem vele több ember véleményét, és a 60 felettieknek mind tetszett, a korunkbelieknek meg egyáltalán nem :D

Meglátjuk, hogy mi lesz a vége...

2016. márc. 30. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk tenyleg jobb nyaron ha rohad a ferfi laba, utanna meg panaszkodnak ra hogy budos...

A lanyoknak tobb eszuk van!

2016. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is "cipő problémák" szoktak lenni. Az öltözködésével semmi bajom, talán picit tucat/unalmas ruhákat hord a férjem, de nem csúnyák a cuccai. Sőt, némi ráhatással sokszor vett már csinosabb dolgokat is, amit talán magától nem próbált volna föl. De a cipők!!! Szerencsére általában együtt vásárolunk, és időben le tudom beszélni. Komolyan mondom, szemet bántóan ocsmány darabok tetszenek neki, én nem is értem. Természetesen ha nagyon ragaszkodna az elképzeléséhez, nem szólnék bele, akkor hordja. Cikinek nem érezném, de, ahogy a kérdező is írta, kiégetné a retinámat, ahányszor meglátnám a cipőt a lábán. De kikéri a véleményemet, és meg szokta fogadni. így mindig sikerül olyat vennie, ami nekem is tetszik.
2016. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!