Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem találok mostanában...

Csak én nem találok mostanában egy normális ruhadarabot sem a boltokban?

Figyelt kérdés

1-2 éve jött be ez a stílus, talán '70-es évek, vagy nem is tudom, honnan jött ez, de valami borzasztó. Pár éve még olyan elegáns cuccokat lehetett kapni, nagy divatja volt a szövetkabátnak, a ballonkabátnak, a baleria cipőknek, az egyszerű, letisztult színeknek, formáknak. Most pedig ez fogad, ha valamelyik boltba be akarok menni:


[link]

[link]

[link]


Egyik borzalmasabb, mint a másik. Emiatt 1-2 éve alig tudok magamnak ruhát venni.

Ezzel csak én vagyok így, vagy másnak sem jön be az a stílus, ami most divatban van? És hogyhogy alig látni olyan embereket, akik ezeket az extravagáns darabokat felveszik?


2016. márc. 23. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek az üzletek a fiatalokat célozzák meg, ha elegánsabb darabokat akarsz menj a Zarába vagy a M&S-be.
2016. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Zarában is ugyanezek vannak, sőt ott sokkal régebb óta megfigyeltem ezt a stílust. Egyébként még én is fiatal vagyok, 25 alatti. :)
2016. márc. 23. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
csak te. nem tudom, miről beszélsz, kiragadtál találomra 1-2 ruhát, ami nem tetszik neked, de attól még van egy csomó. csomó szövetkabátot, ballonkabátot, elegáns cuccot lehet kapni.
2016. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt darabok nekem sem tetszenek, tényleg túlságosan retro vagy nem is tudom...

Egyébként én is évek óta nehezen találom a stílusomnak megfelelő darabokat, de azért nálam az ár is közrejátszik. 3-5 ezernél többet én nem tudok költeni egy felsőre mondjuk. De ha az árakat nem kéne néznem, akkor sokkal könnyebben találnék nekem tetsző darabokat.


Szerencsére azért nem csak ilyenek vannak a boltokban, mint amit linkeltél, csak kicsit erősebben kell keresni, vagy máshol mint eddig.

De számomra is vannak megdöbbentő darabok néha, és én se láttam még ezeket soha viszont az utcán. Pedig érdekelne, hogy egy ilyen extrém ruhából hány darab fogy és ha kevés, akkor ez miért éri meg a boltoknak?

2016. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak te nem. Érdekes, letisztult darabokat hordok, mégis minden boltban találok nekem tetsző darabot... Más kategória, hogy megéri-e számomra az a fehér blúz a 8-9k-t...
2016. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A boltokban van minden, szóval az is talál magára ruhát aki az egyszerűt szereti, az is aki az egyedit vagy retrót, mindenfélét lehet kapni szinte mindenhol. Nekem kicsit különc stílusom van, de még én is találok ruhát magamra mindig. Na meg neten még több mindent lehet rendelni, szóval nem probléma ha boltban nincs is olyan ami épp kell.
2016. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Szerintem semmi baj nincs az alkalmi divatcuccokkal, azért sima pólót, balerinát meg skinny jeanst a mai napig bárhol tudsz kapni. Nekem se stílusom a sárga nadrágszoknya, de azért ha kell valami, általában találok. Egyébként street style bloggerek gyakran hordanak ilyesmit, vagy épp külföldön az emberek, szerintem ne az átlagos magyar ízlésből induljunk ki, ha divatról beszélünk.
2016. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én külföldön élek, de itt sem divat ilyesmit hordani. Sem a szakadt farmer, sem az s-esnek méretezett xxxl-es óriáspóló/-pulcsi, sem az indián, sem a hippistílus. Igazából nem is értem, hova adják el ezeket a cuccokat, mert az utcán nem látni őket.
2016. márc. 23. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, az általad linkeltek közül csak az a sárga rongydarab (nadrág, vagy mi) borzalmas, meg még pár kivétel, a bőrkabáttal pl., vagy a 3. linken lévő legtöbb ruhával semmi bajom.


Én inkább azt mondanám, hogy ezek miatt a sz*rok miatt nem lehet normális ruhákat kapni:


[link]


[link]

2016. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfiként vagyok ugyanígy. Borzalmas a mai boltok kínálata, főleg tiniknek szól a mintás, térdig érő felsőkkel, leggings méretű és kinézetű gatyákkal.
2016. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!