Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket lenne jobb holnap...

Melyiket lenne jobb holnap szoknyához? Egyszínű vastag sötét harisnya és magassarkú cipő vagy vékonyabb harisnya és csizma?

Figyelt kérdés
Sajnos más lehetőségem nincs, mindkettő meleg lesz ilyen időben a vastag harisnya 100 denes a csizmám meg bélelt. Sajnos nadrágban nem mehetek. :-(
2016. márc. 31. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vékony harisnya magas sarkú cipővel nem jó? Esetleg magas sarkú cipő harisnya nélkül? (Én ma szandálban voltam és szoknyában harisnya nélkül.)
2016. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jó egyik sem, csak ez a két választásom van. A lényeg, hogy eldugjam valahogy a lábamat, mert van rajta egy tetoválás, ami nem látszódhat. Máskor simán megoldom egy szövetnadrággal, de most szoknyát kértek.
2016. márc. 31. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Bélelt csizmát már ne vegyél fel. Akkor a vastagabb harisnya, vékonyabb cipőre szavazok, holnap állítólag már úgyse lesz olyan meleg.
2016. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tegyél rá ragtapaszt :D
2016. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csizma jobb választás sokkal praktikusabb, oda és hazaúton mehetsz váltócipőben, ha lehetőséged van rá napközben is kíbújhatsz belőle ezt egy harisnyával nem tudod megcsinálni.
2016. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ~OnLány~ ***** válasza:
Én a sötét harisnya+magassarkú cipőre szavazok. Holnap meleg lesz,bélelt csizmában meg végképp.
2016. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találtam ilyen megoldást is: [link]
2016. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vékony harisnya testszínű és magassarkú hajó idő lesz
2016. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!