Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan ruhadarabotok ami...

Van olyan ruhadarabotok ami még jó állapotú, de már nagyon-nagyon régi?

Figyelt kérdés
Vagy ha már néhány éve megvan, akkor kidobjátok, akármilyen állapotban is van? Nem divatdarabokra gondolok természetesen. Akár otthoni ruha akár utcai. Nekem pl., üljetek le, megvan még az a biciklis nadrágom, amit a 90-es évek első felében hordtak az emberek. Persze csak itthonra használom. Nem abban vagyok állandóan, azért bírja még. Farmer is van, ami tíz éve megvan, és nincs semmi baja. Egyszerű, átlagos szabása van, tehát divattól független. Tehát ennyire régiekre gondolok.
2016. ápr. 5. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bőrkabát, kabát van pár amit idősebb rokonoktól örököltem, hetvenes-nyolcvanas évekbeli darabok. Bőrkesztyűk szintén, meg talán néhány sál.


Emlékszem ám a biciklisnadrág korra. Érdekes akkor nem kattogtak annyit az emberek hogy ribis meg tevepata meg csak hosszú felsővel hordd (bár a derékra kötött ing gyakori volt).

2016. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó minőségű pulcsim, amit ezerszer felvettem már, és még mindig nem látszik rajta a kora, pedig 12 éves.
2016. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok ilyen van. mert sok a ruhám és nem hordom szét őket.
2016. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem megvan az a nadrágom, amit 15 évesen vettem gimis tesiórára. Majdnem 10 éves :D

Korábbi nincs, mert azokat nyilván kinőttem :D

2016. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért merült csak fel bennem ez a kérdés, mert többet is olvastam mostanában, ami arról szólt, hogy ki mennyit költ a tavaszi/nyári ruhatárának feltöltésére. Tehát mintha alap lenne, hogy az ember minden szezonban vadi új ruhákat vásárol, az előző évit pedig selejtezi.
2016. ápr. 5. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ruhám 10-15 éves is van, és nincs bajuk, csak az egyik kötött épp most kezd már csúnyán bolyhosodni... azt már nem hordom inkább. De az talán a legrégebbi, 15 éves. Én nem vásárolok csak akkor ha szükségem van valamire. Szóval igen ritkán, mert vigyázok a cuccaimra. Azok vásárolnak állandóan akik csak a divat szerint mernek öltözködni.
2016. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen szinte az összes ruhám réginek tekinthető, mert vigyázok a dolgaimra. Ami nagyon megfakul, azt utcára már nem veszem fel; új gazdához az kerül, ami már nem tetszik; ki csak azt dobom, amit már takarítós rongynak is felesleges lenne használni. A divat sosem érdekelt, van saját stílusom. Nekem is megvan ez-az a kilencvenes évekből :) Plusz vannak olyan darabok is, amik még bőven hordhatóak lennének, de inkább eltettem őket emlékbe.
2016. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!