Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaposváron hol éri meg ruhát...

Kaposváron hol éri meg ruhát venni?

Figyelt kérdés

Elég sok ruhámat kinőttem, és most elérkezett egy olyan pillanat, hogy nagy bevásárlást kéne tartanom. Pólók, pulcsik, nadrágok, stb...

Kaposváron melyik üzletet ajánlanátok, ahol tudok venni sok cuccot, viszonylag jó áron (tehát ne kerüljön minden egyes farmer 12 ezer forintba)? Maximum keret 40 ezer forint lenne.

Ja, és azért nem tudom, hogy melyik üzlet milyen, mert nemrég költöztünk. Köszi annak, aki válaszol!

14/L



2016. ápr. 6. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a New Yorkert szeretem. Vannak 1700 Ft-ért már tök jó fölsők, pólók. Ez a Corsoban van.

Farmert én évek óta a Tescoban veszek, azok nem nyúlnak ki, nem mennek össze és divatosak is. Most Glamour kuponnal -20% lejön azokból is.

2016. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2016. ápr. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!