Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fényes harisnya miért nem...

A fényes harisnya miért nem kihívó, ha a fényes latexes leggings az?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasni véleményekben, hogy a fényes leggingseket vmi bulis helyeken tudják elképzelni, utcára túlzás. De akkor a fényes harisnya, ami gyakran egész lábon is hordják mini szoknyával, sort féle nadrággal,nagyon fényes szexi, az miért nem kihívó, túlzás? A fényes leggingseket is lehet ugyan azokkal hordani, csak nem áttetsző és hűvösebb időkbe jobban véd egy vékony nylonharisnyánál.

2016. ápr. 8. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A fényes harisnya nem divat, a leggings meg igen, szerintem is csak buliba jó.
2016. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fordítva akartad írni? Mert elég sokan járnak fényes harisnyákba :D
2016. ápr. 8. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mindkettő gagyi, de a leggings általában vastagabb, mint egy harisnya. Nem miniszoknyához meg shorthoz van kitalálva, hanem hosszított felsőkhöz. Latexes leggings miniszoknyával elég érdekesen mutatna...
2016. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mit értesz fényes harisnya alatt, mert a testszínű, üvegszálas harisnyát legalább 10 éve senki nem hordja, én arra gondoltam.
2016. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ilyenekre, ami feltűnő:

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 8. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nyilván kaphatóak ezek is, de én Budapesten lakom és itt senki nem vesz fel ilyet. A harmadik kép a legütősebb, azzal a csúnya mintás ruhával egy fényes harisnya, nagyon gáz.

Ha mindenképpen ilyenbe akarsz öltözni, akkor inkább leggings, de én egyiket sem ajánlanám és nem azért mert én nem venném fel, hanem azért mert tök ciki, buliba meg bármi jöhet, az egy más műfaj.

Egyébként nagyjából 5 éve láttam viszonylag szélesebb körben elterjedtnek a latex leggings-et, de olyat nem láttam akin jól is állt volna, vagy fel tudott volna mellé öltözni.

2016. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapható fényes. Ritkán hordok harisnyát, Karácsonyra ruhához vettem egy újat, de mellényúltam és fényes lett. Hát nem voltam boldog. Alkalmi ruhához talán még elmegy.


Szintén bp-i vagyok amúgy, több 40-50 közötti nőn láttam már bőrhatású leggingset.

2016. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ~OnLány~ ***** válasza:
85%

Nekem van egy fényes harisnyám,de fekete ruhához veszem fel,akkor is csak este,ahol nem nagyon feltűnő,mintha semmi nem lenne rajtam. De nem értem miért gáz? :D


Azt veszel fel,amit akarsz,bírom,hogy mindenki ugyan azt hajtja. Azt veszel fel,amit csak szeretnél.

Én csak azért veszek fel harisnyát,mert kicsit még hűvösebb az idő és szoknyához jól néz ki,de amúgy nem hordok,főleg nem nadrág alá.Nyáron meg végképp nem.

2016. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

1. ez a fényes harisnya nem kihívó, csak szimplán nagyon ocsmány. és tényleg a '90-es években, max a 2000-es évek elején volt újra divat utoljára. hálisten.. azon kívül, hogy csúnya, értelme sem sok van, plusz vastagítja a lábat, ami valljuk be, a legtöbb nőnek nem hiányzik.


2. a fényes leggingsszel a legfőbb baj az, hogy sokan nadrág helyett hordják rövid felsővel és úgy iszonyúan k urvás és közönséges. meg ide is igaz, ami az előzőre: kb senkinek nem áll jól. meg nem is nagyon divat már az sem..

2016. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem azt írtátok, hogy nem jellemző, nem divat, én naponta találkozok általában testszínű fényest hordókkal, de feketét is látni ezek a szép lycra szálasak, sok fiatal is hord testszínűbe, napos időbe már messziről feltűnő.
2016. ápr. 8. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!