Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Bershka...

Sara542 kérdése:

Mi a véleményetek a Bershka ruhaboltról?

Figyelt kérdés
Sztem nagyon jó,en imádom,és ti?:D
2016. ápr. 10. 10:17
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Én nagyon ritkán találok ott cuccot, ami nekem tetszik. Illetve iszonyat kicsi a méretezése. Én sem vagyok nagy darab, de nekem onnan kb az M-es kell, míg mindenhol máshol xs-es, s-es, nem hiszem, hogy nagyobb testalkatúak tudnak ott rendesen vásárolni, ami szerintem egy népszerű bolt esetében elég gáz.
2016. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretem, és ugyanazt a méretet hordom onnan is, mint más üzletekből (xs) Szerintem jó választékuk van!
2016. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A stradivarius nekem sokkal jobban tetszik, mert nagyobb a választék és a minőség is jobb
2016. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs bajom vele, de nem is vagyok oda érte. Csak akkor vásárolok ott, ha leárazás van, nem olyan rég vettem egy rövid és egy hosszúnadrágot, imádom őket, és nagyon jó áron jutottam hozzájuk. :D

20/L

2016. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elég sok gagyi, ízléstelen dolgot árulnak és túlárazottnak tartom a minőségéhez képest, de néha tényleg ki lehet fogni jó darabokat. szóval nem kedvenc, de néha azért benézek és veszek ezt-azt.
2016. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Én egyszer vettem ott egy fekete szoknyát, és amikor Bershkás szatyorba adták, én inkább a táskámba tettem, mert nem akartam, hogy tipikus tucatlánynak nézzenek.

Ezzel, azt hiszem már mindent elmondtam.

2016. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak mondom: Tucatlány vagy,ha lenézed az egyik legjobb ruhaboltot(És nekem alapbol kis méretek kellenének)
2016. ápr. 12. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem a Bershka minőségét nézem le.

Egyszerűen csak nem látok benne semmi egyedit.

Manapság szinte mindenki onnan öltözködik, én meg nem fogok beállni a sorba.

Persze nem csak a Bershka tucatbolt, hanem még van jó pár..


De az én ismerőseim nagy része is ott vásárol, szóval nem sértésből írtam.:)

2016. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Az, hogy beállsz-e a sorba nem azon múlt, hogy lóbálod-e a kezedben a szatyrot vagy sem, hanem azon, hogy vásároltál ott.
2016. ápr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak egy példa volt, nem tudom, hogy érted-e.
2016. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!