Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcsere.hu-n hamar el...

Gardróbcsere.hu-n hamar el lehet adni egy ruhát?

Figyelt kérdés
Sokan vannak az oldalon? Megéri feltenni?

2016. ápr. 10. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
attol függ hogy néz ki meg mennyiért, de egy probát meg ér. Viszonylag sokan vannak.
2016. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy árazod be. Meg milyen márka. Talán a Zara és a H&M kel el leghamarabb. Én is hirdetek, de annyira nem éri meg. Sokan vannak eladni, venni meg alig akarnak, akik meg írnak, azok többségében cserét akarnának rád tukmálni, vagy lealkudoznának nem kevés összeget...
2016. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

nekem azért sok pozitív tapasztalatom van, de cserébe csak akkor menj, ha személyesen intézitek, mert egy idő után a sok postakoltség elég tetemes összeg tud lenni, nekem elegem lett belőle. Átvágni még nem vágtak át sosem, és el is adtam már pár dolgot, de igen, általában cserét kérnek.

Ha megfelelő áron, figyelemfelkeltő képpel hirdeted meg a terméket, akkor hamar el szokott kelni. Úgy tedd fel, hogy kepzeld el, neked mi ragadná meg a tekinteted...stb :)

2016. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%

Ha jó ruhákat akarsz eladni, nem ódivatú, értéktelen dolgokat, jó fotókat csinálsz róla és nem túl drágán hirdeted akkor igen, tudsz eladni :)

Tölts fel olyat amit te magad is szívesen megvennél, és nem lesz gond.

+ nyilván az oldal neve gardrób CSERE, érdemes a cserére is nyitottnak lenni, azért ne ebből akarj megélni :).

2016. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!