Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmann-ban visszaveszik...

A Deichmann-ban visszaveszik a cipőt a doboza nélkül is?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem egy cipőt a Deichmann-ban, aminek szétjött a talpa, ezért vissza szeretném vinni kicseréltetni. A blokk megvan, viszont a dobozt sehol sem találom :( visszaveszik így is, hogy csak a blokk van meg, vagy mindenképpen kellene az eredeti doboza is?

2016. ápr. 12. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2016. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésre válasz az "igen"?
2016. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na hát igen, ezt én sem értettem, hogy mire gondol a kedves válaszoló. Viszont szerencsére visszavették így is a cipőt, bár elég nagy tortúra volt. Végig azt próbálták bemagyarázni, hogy az én hibámból "nem rendeltetésszerű használat" miatt ment szét a talpa. Cserélni nem voltak hajlandóak, hanem elvitték megcsináltatni. Pár nap múlva mehettem érte. Hát ilyen kontár munkát cipőn én még életemben nem láttam. A szétjött darabot leszedték, ragasztottak a helyére egy másikat, de látszik, hogy úgy lett összecsapva, hézagok vannak az illesztésnél, szóval ez sem lesz tartós, már most látszik. Először át sem akartam venni, mondtam, hogy így nekem nem kell, kérem akkor az árát vissza, vagy legalább hadd vásárolhassam le. Erre azt mondták, ha nem tetszik nem kötelező átvennem, itt is hagyhatom, de visszatérítést nem kapok. Ja és tudomásom szerint ilyenkor újra kéne indulnia a garanciának, viszont fél év helyett 3 hónapot adtak csak (ami elég cseles, tekintve, hogy ez egy téli cipő, így nyilván nem fog 3 hónap alatt tönkremenni megint, hiszen mindjárt nyár van...)


Szóval a tanulság: nem vásárolok többet Deichmann-ban.

2016. máj. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!