Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel színházba?

Mit vegyek fel színházba?

Figyelt kérdés

Penteken a sulimmal szinhazba megyunk, de nem tudom, hogy mit vegyel fel.A baratnoim mind ilyen elegans szoknya-bluz kombinacioban jonnek, de en nem szoktam elegansan oltozkodni:D Egyetlenegy fekete szoknyam van, ahhoz meg nem illik egyik felsom sem(bluzom is csak a ballagasi van, ammi egy egyszeru fejher ing-bluz).

En arra gondoltam, hogy egy egyberuhaban megyek(felso resze fekete, kozepen egy piros kis ov, alol feher es fekete pottyos, terd fole er, es nem szuk, hanem ilyen kis lenge), es egy fekete lapos szandal. Szerintetek ez jo lesz? :)



2016. ápr. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

egy színházba illik kiöltözni elegánsba :)

szerintem kövesd a barátnőid stílusát

jó lesz az az egyszerű fehér blúzod és a fekete szoknya



nem páwa 17/f

2016. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amikor színházba megyek,akkor általában egy szűk fekete nadrágot,fekete balerinát és egy elegánsabb felsőt/blúzt szoktam felvenni.

Elég fiús a stílusom,így nálam a szoknya teljesen kizárt.

Egyébként annyira azért nem szoktak kiöltözni a színházba,szóval szerintem amíg nem szakadt farmerba mész addig bármi jó.

18/l

2016. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ melyik színházban (pl. nem mindegy, hogy egy kisebb vidéki színházba vagy mondjuk Budapesten az Operába vagy Operettbe). Vagy hogy délutáni vagy esti előadásra mész, az estire általában jobban kiöltöznek az emberek.
2016. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!