Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mekkora távot tudtok...

Lányok! Mekkora távot tudtok magassarkúban legyalogolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nőiesebb stílusra váltani, amiben a gyakoribb magassarkúzás is benne volna. Viszont nem szeretnék úgy járni, hogy a lábam egyszer csak nem bírja tovább. Ezért kíváncsi vagyok, mennyi gyaloglás fér bele egy amúgy kényelmes, átlagos (7-8 centis) magassarkúban. Köszi!

2016. ápr. 15. 12:17
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Cipőtől függ, meg attól, milyen úton kell menni. Macskakövön pl mindig nehezebb, mint sima talajon. Nekem a 7-8 centi nem olyan magas, abban elvagyok elég sokáig. Egyszer egy esküvőre kb 8 centis sarkú szandált vettem fel, abban voltam déltől hajnalig. Nyilván közben leültem, de táncoltam meg sétáltam is.

Szandál (szerintem) kényelmesebb, mert fogja a bokád, ami sétánál sosem árt. Sima stilettho 10centis sarokkal nekem elég kényelmetlen pár óránál tovább, de van sok lány, aki ügyesen nyargal abban is.

2016. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyéni, én egy sportcipőben is megadom magam fél óra séta után, szóval gyenge vagyok mint a harmat. Magassarkút akkor veszek fel ha 10 percnél többet nem kell sétálnom.
2016. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az a probléma,hogy a magassarkú hordás kb így néz ki: [link]

Mindenképpen káros a lábakra és a gerincre nézve,szóval én a helyedben nem hordanék sokszor magassarkút,hagyd meg az ünnepekre.

2016. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen cipőfüggő.

Hétköznapra nekem ilyesmi van:

[link] Nem lépek ki belőle, nincs kényelmetlen pózban a lábam, nem sokkal magasabb mint egy edzőcipő, még futni is tudok benne.

7-8 centisben egy bő óra után már nagyon érzem a combom (maga a cipő kényelmes, szóval a lábfejemnek nem gond), de gondolom ha gyakrabban hordanám ehhez hozzászoknék.

2016. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippeket! Most egy ilyen magassarkúm van, és egy-két hasonló jellegűt gondoltam még beszerezni:

[link]


A kommentek alapján megnyugodtam, hogy nem lesz velük gond. Elég edzett vagyok, a combom szerintem bírni fogja. :)

2016. ápr. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!