Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki ebayről...

Rendelt már valaki ebayről Adidas vagy Nike cipőt?

Figyelt kérdés
Nagyon gagyik? :(

2016. ápr. 15. 22:07
 1/3 anonim válasza:

Igen, és hamisítvány volt.

Most már nem is tudom, hogy mit vártam anno amikor rendeltem. :D


Mentségére legyen mondva, hogy nem látszódott, csak én tudtam, bár nekem ennyi is elég volt.

2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háát ott eléggé gagyik...xD Azért aki kicsit is ért a cipőkhöz az egyből kiszúrja, hogy egy cipő hamis...! :DDD
2016. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van fent sok eredeti, de körültekintőnek kell lenni. Ha minden méret van, mindig, és jóval olcsóbb, mint az üzletekben, akkor gagyi. Kérj képet az eladótól, a cipő nyelvében található címkéről és google-ba írd be a számot, amit ott látsz. Ha nike-nál például, annyi van a címkén, hogy fabrique china, vagy ilyesmi biztos, hogy kamu, és a szám sem fog stimmelni. Nézd meg az értékeléseket, olvasd el a pozitívakat, negatívakat, nézd meg miket vettek mások, és hogyan értékelték. Nézz más eladókat is, az eredeti árakat ellenőrizd, előbb-utóbb találsz normálisat.
2016. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!