Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell a combfixet hordani...

Hogy kell a combfixet hordani es hogy all egy duci nonek?

Figyelt kérdés

Parom tobbszor emlegette hogy szivesen megnezne egy combfixben mert izgatja.

Viszont en meg sosem viseltem ilyet igazabol azt sem tudom hogy kell felhuzni. A masik ami miatt aggodok hogy vastag a labam es nem marad meg rajta hanem majd biztos lecsuszik... regen volt combig ero zoknim de azt sem tudtam hordani mert lecsuszott a combomrol.

Hogy valasszak es hogy kell ezt felvenni?

Kerlek ne nevessetek ki tudom hogy eretlen a kerdes de sosem volt ilyen meg csak a kezemben sem.

Helyesirasi hibakert bocsanat telefonrol vagyok.


2016. ápr. 16. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tud lecsúszni, van egy szilikon csík a tetején, az tartja a helyén.
2016. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vegyél hozzá harisnyatartót és garantáltan nem megy sehová.

[link]


Ducibb nőkön is jól mutathat, plusz úgyis csak a párod látja, ő meg nem véletlenül a párod :)

2016. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :) magamtol sosem huznek ilyet mert duci vagyok de a parom kifejezetten mondta hogy szeretne
2016. ápr. 16. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajna ha a combod vastag akkor nem fog jol allni mert bevág. Illetve vettem már olyat ami nem de az a baj ezt ugye a boltban nem lehet oróbálni ha érted mit akarok mondani olyan kötözött sonka jellegű ott felül
2016. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet a combfixet felprobalni a boltban? :O
2016. ápr. 16. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lehet, hiszen fehérneműnek számít.
2016. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a melltartot pl fel lehet vagy ha rajtunk marad a fehernemu alatta...
2016. ápr. 16. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha wgy combfixet egyszer felveszel, utána már látszik rajta, hogy használva volt.

Szerinted ki venne meg egy használt combfixet?

2016. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8.: jo nem tudtam hogy latszik rajta sosem volt meg ilyen a kezemben. Csak abbol indultam ki hogy azert melltartot sem vesz az ember proba nelkul
2016. ápr. 16. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Én azt javaslom bár nem szép dolog, de ha nem akarsz pénzt kidobni menj be egy ilyen tesco f&f részlegre vagy nqgyobb plázás boltba és vidd be más ruhákkal együtt a probaflkébe vsz. Nem fognak szólni nem gondoljak hogy azt is probalod, én már csináltam ilyet. És ha még sem jó visszacsomagolod és visszateszed.nekem van itthon 4 combfixem ami bevág úgyhogy ha nem akarsz a párod előtt beégni a csalódásal semmiképp se előtte próbáld először. Mert ugye látja a vékony moket a képeken videon persze hogy izgatja de ha olyan combfixet veszel ami bevág a combodnál felül az meg kiábrándító érted. Vagy még azt figyeld azt azért meg lehet nézni hogy minél nagyobb legyen a körmérete a combfixnek a felső részen ill. Ne legyen nagyon rugalmatlan. Nekm könnyű olyat találni vastagabb combokkal ami jó sajnos tudom. Nekem exemnek volt ez a combfix mániája.
2016. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!