Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Póló+tavaszi kabát vs. Póló+pu...

Póló+tavaszi kabát vs. Póló+pulóver?

Figyelt kérdés

A tavaszi időszakban, amikor már elég meleg van napközben, de a reggel még egy pólóval túl hideg, hogyan indulsz el? Pólóra ráveszed a tavaszi kabátot vagy pulóvert veszel, de kabátot nem?

18/f


2010. ápr. 6. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

pulcsi

kabátot nem veszek fel.

2010. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hangulatfüggő

de inkább póló+kabát..

L/13

2010. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem a kabattal jobb....
2010. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
ha srác vagy akkor pulcsit vegyél, az pasisabb ^^
2010. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek pulóvert venni.

Egyébként szerintem a kabát sokkal pasisabb, mint egy alakra simuló pulóver. Márpedig a pulóverek nagyrésze ilyen szűk, simulós.


Én pólót veszek fel és rá egy kabátot. Ha olyan az idő széthúzom a kabátot és nincs melegem.


De még a pólóhoz szerintem hideg van így ingeket veszek fel, mert nekem azok melegebbek. És arra rá a kabátot vagy egy sportzakót.


Felsőt csak télen veszek, amikor rokonokhoz megyünk és bent vagyunk a lakásban. Mert ott kabátban nem lehetek, de pólóban meg fáznék, hiába van fűtés.


Szerintem azért is jobb a kabát, mert egyszerűbb levenni. Legalábbis nekem körülményes a pulcsit levenni mert akkor elcseszi a hajamat és úgy nézek ki, mint aki konnektorba nyúlt. A kabátot meg csak lecipzározom és leveszem.

2010. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Póló+tavaszi kabát
2010. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

póló pulcsi és tavszi kabát :)

nagyon-nagyon fázós vagyok

2010. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!