Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyenesszárú vagy csőszárú...

Egyenesszárú vagy csőszárú nadrághoz milyen sport cipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés
A próblémám a következő 20/l vagyok, és azért vagyok bajban mert 40-es a lábam és nagyon - nagyon hülyén néz ki egyenesszárú nadrághoz egy 40-es cipő. Nem lehet valahogy csalni, hogy ne legyen ilyen béna kinézete? Eddig inkább melegítősen öltöztem Nike cipővel és ez nem jelentet gondot. XD Tudtok valami cipőt ajánlani, esetleg linkelni? Converse szóba sem jöhet. :) Köszi a válaszokat előre is.
2010. ápr. 6. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sneaker?
2010. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magassarkú. tapasztalat - ugyanilyen vagyok :D
2010. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja sport - nemláttam bocsi :D akkor valami sötét cipőt javasloK :D
2010. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 40-es cipő között is nagy a különbség! Van egy fekete sportcipőm, amiben olyan kicsinek néz ki a lábam, mint ha csak mondjuk 37-es lenne! :)De mondjuk egy fehér cipőmbe kegyetlenül nagynak néz ki...

De miért nem próbálkozol inkább kis topánkákkal? Sokkal nőiesebb, de ugyanúgy kényelmes viselet és azokban is kisebbnek tűnne a lábad!

2010. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

converse miért nem??

am nekem 41 es lábam van és slip on cipőt meg tornacipőt hordok cső meg egynes száru farmerrel .

sztem ne foglalkozz vele

14.L :D

2010. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Drága utolsó válaszadó: azért nem szeretne Concerse-be járni, mert már nem veled egyidős kis 14 éves lányka, akiről le sem lehetne vakarni ezt a cipőt...
2010. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok és énis szeretem a converse tornacipőt. nem értem miért csak 14 évesen szerethetik? :| -utolsó válaszolónak ment-


amugy kérdezőnek: nekem is 40es a lábam és engemis idegesít hogy ugy nézek ki mint egy nyomtatott L betü :D ráadásul 170 alatt vagyok kicsit

amugy nem oylan para kivülről, vagy vegyél egy kicsit bővebb - nem feszülős- nadrágokat

2010. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, 41-es lábbal. :) És tényleg nem jó a csőnadrághoz a sportcipő, csúnya, hosszú a lábam :D Magassarkút hordok legtöbb esetben. Ha sokat kell gyalogolni, akkor kb 4 cm-s sarokkal.
2010. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy szerintem próbálj meg sportcipőhöz inkább trapéz szárú nadrágot felvenni,mert az legalább "takar" egy kicsit a cipődből.
2010. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!