Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerzetes apáca hosszú mindent...

Szerzetes apáca hosszú mindent elfedő esetleg kapucnis ókori régi ruha hol kapható?

Figyelt kérdés

Olyan ruhát szeretnék, ami hasonlít a régi szerzetes ruhákhoz, magyarul egyberuha (de legyen könnyű anyagú nem vászonra gondoltam), esetleg a nagy kapucni sem árt.

Az ilyen ruhát csak konkrétan szerzetesi szerű ókori ruházati üzletben láttam, illetve ehhez hasonlót, de ott kb 30 ezer, én pár ezer ft-ra gondoltam. Szóval csak a ruha felépítése kinézete a lényeg, fazonja, egyáltalán nem akarok szerzetesnek vagy apácának tűnni! :)

De őszintén szólva a google a "hosszú egybe mindent elfedő furcsa ruha esetleg kapucnival" kulcsszóval nem igazán segít.


Köszönöm a segítséget



2016. ápr. 23. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden szerzetes rendnek más forma ruhája volt. Talán írd be úgy, hogy rákérdezel az egyes rendek ruháira. De pár ezer Ft-ért sehol nm fogsz kapni. Már az anyagár is több ettől.
2016. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem szerzetes ruhát szeretnék, csak nem tudom mihez hasonlítani. ami bő ruha, hosszú, stb
2016. ápr. 23. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, pont ilyen stílust keresek, csak nem 15ezerért, hanem pár ezer ftért. Szóval nem kell ennyire hasonlítania az eredeti stílushoz, nekem egy turkálós ehhez hasonló darab is tökéletes lenne.
2016. ápr. 24. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!