Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a napszemüveg?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Egész jó, szép, divatos, ha jól sejtem 100%-osan UV szűrő, sok emberen jól állna, de 214 euróért?? 5000 forint max amit kiadnék rá.
2016. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Kedves elso, hat te sem talalkoztal meg minosegi napszemuveggel. -.- A Ray Ban egy kimondottan jo marka, szep dizajnokkal, kivalo vedelmet nyujt a szemnek. Lehet, hogy bemesz egy DM-be, es egy hasonlo fazont veszel 5000 Ft-ert, de minksegben a ketto kozt eg es fold kulonbseg van. Ez olyan, mintha Louis Vuitton taskat akarnal 3 lepedoert venni.


Kerdezo: nekem ugyanez a fazon van ebbol a markabol, batran merem ajanlani, es eloben szuperul nez ki.

14/L

2016. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szemüveg! :)
2016. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! És #2 neked mekkora lencsemérettel van ez a napszemüveg?
2016. ápr. 24. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj kettes, látom te sem tudod 14 éves fejjel, mennyi a pénz értéke. Csak úgy megsúgom, van aki nem keres ennyit egy hónapban.
2016. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
2-es. Értem én, hogy márka meg szép és jó, de mindkettő eltörik ha ráülök. A dm-es is, meg ez is. Én pedig beérem az 1500-as tescossal is, ugyanúgy kiszűri a fényt
2016. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szep a napszemuveg. mielott megveszed (ha rendeled), valahol feltetlenul probald fel, mert az is lenyeges, hogy neked hogyan all. legalabbis en nehezen talaltam olat, ami illet az arcformamhoz.
2016. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy az 1500 forintos is ugyanúgy szűri a fényt. Az még rosszabb, mint ha nem hordanál napszemüveget. A sötét miatt kitágul a pupilla és mivel nem szűri rendesen az UV sugarakat, azok jobban károsítják a szemet.

A napszemüvegek minősége nem a törésállóságukban rejlik. Persze, hogy eltörik a ray ban ha ráülsz, de nem is arra találták ki. Sokkal inkább abban, hogy egy márkás (nem feltétlen ilyen árban, 15 fölött már vannak jók) napszemüvegben több óra után sem fáj az ember szeme/feje ellentétben az olcsó gagyikkal.

2016. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!