Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálóban vett ruhadarabok...

Turkálóban vett ruhadarabok felvétele egyből, vásárlás után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogyha turkálóban vett ruhát felveszek egyből, mosás nélkül, akkor lehet-e valami bajom? Hallottam nagyon sok dologról és az igazat megvallva egy kicsikét félek. Hallottam, hogy ellehet kapni akár rühöt, skarlátot is vagy lehet rajta ruha tetű. Ezek mennyire igazak? Esetleg ott már kimossák a ruhákat és úgy kerülnek a vállfára? (2 farmer).

2016. ápr. 28. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, h elkaphatsz e barmit, de inkabb mosdd ki :)
2016. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A turkálóban lévö ruhákat fertötlenítik/mossák/tisztítják, MIELÖTT árulhatják. Ebböl következöen semmit nem lehet "elkapni" tölük.


2. Ennek ellenére mosás nélkül nem venném fel, mert rengetegen összetapogatják, meg az általunk használt fertötlenítö- illetve mosószerek sem feltétlen olyanok, ami nekem megfelel.

2016. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért olyan nehéz kimosni? ?? Elég budos a turiszag amúgy is.
2016. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én soha nem vásárolok turkálóban, de még a boltban vett ruhát sem veszem fel soha mosás nélkül.

Még azt sem, ami nem kirakva van, hanem látszik, hogy újonnan veszik elő.

2016. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Szerintem illik kimosni, de legalább átöblíteni. Én a boltban vett ruhát is kimosom, mert nem szeretem azt a bolti szagot.
2016. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Bárhol veszek ruhát, az első útja a mosógépbe vezet.
2016. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A turis ruháknak nagyon durva, erős turi szaga van a fertőtlenítős mosás miatt. Én mindenképpen kimosnám. Nem kapsz el semmit, de a szag durva. :)
2016. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Így van, fertőtlenítve kerülnek a ruhák a turkálókba, ezért nem fogsz elkapni semmit, viszont általában nagyon büdösek. Én nem venném fel mosás nélkül.
2016. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Tudtommal fertőtlenítik a ruhákat, de azért én nem venném fel egy alapos mosás nélkül.
2016. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Kimosva és fertőtlenítve kerül ki az üzletekbe az összes használt áru, de csak gondolj bele, mennyien felpróbálhatják naponta... És persze ez az újonnan ruhákra is igaz. Én kimosok minden ruhát, mielőtt hordani kezdeném, nem csak azt, amit használtan veszek. Még a bontatlan(nak látszó) csomagolt bugyit, zoknit stb. is kimosom, sose lehet tudni.
2016. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!