Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz 2 külön esküvőre ugyanazt...

Gáz 2 külön esküvőre ugyanazt a ruhát megvenni? (3-4 hét különbség van a kettő között)

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem engedhetem meg magamnak a másik ruhát, de egyszerűen nem találok magamra semmit :( 156 cm vagyok/56kg és borzalmasan áll rajtam az összes egyberuha/koktélruha , dagadt töltöttkápsztának tűnök bennük, és ami másnak a normál hossz lenne nekem az a térdem alját verdesi. Az előzőn egy derékszoknya volt rajtam plusz hosszú ujjú ing. Keresnék esetleg másik felsőt,de nem tudom még mi passzolna hozzá ami elég elegáns. Nagyon elkeseredett vagyok, azon gondolkozom ugyanabba a szerelésbe megyek el, csak a cipő és a nyaklánc lenne másik.

18/L


2016. ápr. 29. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, felvenni a kérdésben, nem megvenni.
2016. ápr. 29. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak te tudod,hogy ugyanaz a ruha...senkit nem fog érdekelni
2016. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én sem vennék újat, nem az alakom miatt, hanem mert minek? :)

2016. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valaki listázza, vagy miért ?
2016. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még Lenny Kravitz-en is láttam háromszor ugyanazt a ruhadarabot, ha egy világsztárnak nem derogál.. :Dd
2016. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ismételték a videoklipet a Music TV-n...
2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BulmaSwan ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. De ha nagyon zavar akkor vegyél egy új felsőt a szoknyához.
2016. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!