Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország! Az alábbiak...

Horvátország! Az alábbiak közül melyik helyet ajánlanátok két huszonéves lánynak nyaralási célként?

Figyelt kérdés

Még sosem voltunk itt, de idén szeretnénk leutazni tesómmal. Az alábbi helyek jöhetnének szóba: Rijeka, Pula, Rovinj, Porec, Novigrad, Umag és Zadar. Én személy szerint Puláról már sok jót hallottam de igazából nem ismerjük a helyeket. Aki járt már ezek közül valamelyik helyen, milyen élményekkel tért haza? Ajánlaná? Vagy esetleg más helyet?

Lehetőleg olyan hely kellene ahol lehet olcsóbb szállást is találni.

Előre is köszönjük a válaszokat!



2015. júl. 2. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Zadar, Split vagy Dubrovnik. Igaz, az ország másik vége, de ezen régióban már igazi mediterrán éghajlat uralkodik.

A felsorolt helyek közt Rovinjt választanám.

2015. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül én Porecet választanám, nagyon szép a régi belvárosa, igazi macskaköves kis utcácskákkal, tele étteremmel, koktélbárral, üzletekkel, bárokkal. Én imádtam. :) Emellett jók a strandjai is. 3-szor voltunk ott. Innen kirándultunk át Rovinjba, ami szintén szép, de több éjszakát nem töltenék ott. Umag nekem picike, átutazóban voltunk, Pulát pedig csak az amfiteátrum miatt néztük meg, amúgy egyáltalán nem jött be.

Szóval Porec, esetleg Rovinj.

Nézegess képeket, és élménybeszámolókat. :)

2015. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pulát mi is csak az amfiteátrum miatt neztuk meg. Rovinj nagyon jo hely volt, ott ketszer is voltunk. Ajanlanam meg Trogirt illetve Dubrovnik, ami valoban nagyon messze van, de egyszer en is el akarok oda menni, állítólag a legszebb tengerparti város, és a képek alapján valóban az. :)
2015. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Zadarban már többször nyaraltunk nagyon szép hely 😄😄
2015. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!