Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menő, nőcis lányok nektek...

Menő, nőcis lányok nektek milyen a ruhatáratok, a hajatok, a körmötök, és a sminketek? Mitől érzitek magatokat magabiztosnak? És mivel bűvölitek el a fiúkat, hogy le sem bírják venni a szemüket rólatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

a szekrényem csinos, nőies ruhákat tartalmaz :) és nem utolsósorban divatosakat.Én általában a belsőmmel nyűgözöm le a fiúkat, persze külsőleg is :P első ránézésre megbámulnak, mosolyognak, füttyentenek, vagy mondanak valamit(pedig nem nézek ki ku*vásan!)és főleg nem vagyok az, sosem voltam ilyen olcsó lány :)

aztán ha megismernek, azért is jövök be nekik, mert idézem: " nem találkoztam még ilyen kedves, okos, aranyos, szép lánnyal, mint te" szóval igenis nagyon fontos a belső :) és mégha nem is kell senki, mivel van barátom, akkor sem köpök a pofájukba, ha jóban vagyunk, megpróbálom neki kevésbé fájdalmasan közölni :)

magabiztosnak meg akkro érzem magam, ha olyan ruhába indulok útnak, ami tetszik, szeretem, jók voltak a visszajelzések

a hajam semmi extra, szőke

körmöm időnként műköröm :)

a sminkem pedig semmi extra, alapozó, szájfény, szempillaspirál, néha meg még egykis szemceruza és kész is :)

2010. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon sokat segítettél :)

És rendes nőcis lány vagy :)

2010. ápr. 7. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Ilyen a ruhatáram egy része.A körmöm rövid és általában a színe piros,pink,lila,kék.A sminkem szemhéjtus(mindig más),szempillaspirál(clinique,essence),alapozó(bourjois),púder(bourjois),pirosító(bourjois) és szájfényből áll.A hajam mindig egyenes és sötétszőke.Oldalt frufrum van.A szám szilikon,de csak normál vastagságú.

2010. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A külső sokat számít hogy magabiztosabban érezzük magunkat.

Ruhatáramban nőcis ,elegáns és sportos cuccok vannak.

Hajam természetes hosszú barna ,most egy picit rosszul érzem magam a hajam miatt mert olyan csetkeltnek tűnik tehát most növesztem egyenletesre.Körmömet mindig festem,lábkörmömet franciára ,a kezemen jobban szeretem a csillogós halvány rózsaszínes árnyalatokat.

Hál istennek most eljutottam arra pontra hogy a bőröm megszépült ,nincsenek rajta pattik ,így még inkább magabiztosabbnak érzem magamat.Hétköznapra fekete szempillaspirál egy kis pirosító és szájfény /ajakír.

Van barátom nem kell a pasikat szédítenem :D:)- jaj te lány-:) nem adom magam könnyen ,az utcán lévő beszólásokra fütyölésekre nem is figyelek tök gáz ha valaki arra reagál.Nem érdekel ha bámulnak.

Hidd el ha egy kihívó ruhát veszel fel akkor még szép hogy nézni fognak ,de az még édes kevés ahhoz hogy egy igazán jó pasit megfogj.

20/L

2010. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

nos...én akkor érzem magam a legmagabiztosabbnak, amikor nincsen kint a mellem, se a seggem, és nincsen rajtam magassarkú. az egyszerű, de mégis alakhangsúlyos ruhákat szeretem. szűk csípőfarmer, egyszerű v-nyakú felsők...csajos edzőcipők, nagyobb táskák...én ezekben vagyok magabiztos, és így is tudok hódítani a pasiknál.


amikor pedig le sem bírják venni a szemüket, akkor általában babrálok vmivel, vagy beszélgetek velük.

2010. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek öltözködni, így rengeteg ruhám, kiegészítőm, cipőm, táskám van minden színben. Egymással harmonizáló színeket hordok, gyakran viselek magassarkút, de imádom a tornacipőket is.

A sminkem nagyon egyszerű általában, csak alapozó, púder, pirosító, szempillaspirál. Mindig használok szempilla göndörítőt.

Körmeim rövidek, kerekítettre reszelem őket, a ruháimhoz illő színekre festem.

A hajam már változatosabb, mindig mást és mást próbálok ki. Fonatok, sima hullámok, van amikor egyenes.


Viszont szerintem nem ez az amitől a fiúknak tetszeni szoktam. Valószínűleg vonzóbb egy kedves, mosolygós, közvetlen lány, mint aki csendben ül egy sarokban. Én mindig mosolygok, szívesen segítek bárkinek és ez már messziről lerí rólam. Nem öltözködök ribancosan, nem szeretem, ha kinn van a mellem, fenekem. Ez a srácoknak sem jön be, kivéve, ha csak néhány alkalomra kell a lány.


19/L

2012. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!