Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk lányosodása szembetűnő?...

A fiúk lányosodása szembetűnő? Miről lehet megismerni őket, hogy mégis fiúk?

Figyelt kérdés
A vonaton az egyik srácon csajfarmer volt, de nem vagyok biztos benne, hogy fiú lehetett. Már más is mondta nekem, hogy sok fiú hord női nadrágot.
2010. ápr. 8. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Miről lehet megismerni őket???

Az attól függ, mennyire vagy kíváncsi. ;)

2010. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kacsints rá! Ha visszakacsint, fiú. Ha öklendezni kezd, akkor lány.
2010. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
kacsintosdi sem válik be,tul sok meleg lett...
2010. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

:D ez egy nagyon jó kérdés:D

én szerencsére már nem az a korosztály vagyok, amiben sok az elnőiesedett pasi. igazából nemtudok tippet adni, de muszáj volt ide írnom h ezegy nagyonjó kérdés, és maximálisan egyetértek a kéárdezővel:)

2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha bizonytalan vagyok, akkor elsőre tuti, hogy a mellkasára ugrik a szemem, hogy van e melle. Onnan egyenes út a "csomag", hogy az van-e.

Ha ezek alapján nem tudom megállapítani a nemet, akkor tüzetesebben megvizsgálom a szemét és a száját. Ha ez se igazít el akkor figyelem a mozgását, a ruháit, az alkatát, az apróságokat.

De van amikor sehogy se lehet eldönteni. :D Láttam már ilyet... De amúgy szörnyű, hogy a fiúk is fölvesznek szoros simulós csúnacit, legyen bármilyen jó képű, én mindig rosszul leszek már a látványtól is... Szegény golyócskákra gondolok, nekem a helyükben biztos fájna.

2010. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyúlj alá,vagy kérdezd meg hangosan,hogy fiú vagy vagy lány?? :D mint az oviban..mert pont olyanok,mint az ovisok,csak már szexelnek,és piálnak... :D de kinézetre dettó!!!
2010. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.xd

Igen jó alaposan meg kell nézni minden egyes testrészét...(nem szó szerint):"D

2010. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!