Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha valakinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Pl. valaki lehurrogja a másikat, mert tornacipő van a lábán. Miért bántja az, ha neki az tetszik? Meg az, hogy miként roncsolja az egészségét (pl vakolat smink vagy mindennap magassarkú vagy szoli hetente) ? :D

#tejóégistenem
2016. máj. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Mert Igényes Intelligens Ember nem hord tornacipőt, sportcipőt, túracipőt, szandált, rövidnadrágot, bermudát, pólót, hasitasit és más efféléket. Igényes Intelligens Embert éppen úgy zavar, ha egy tornacipő jön vele szemben az utcán, mintha egy vértől csöpögő agyarú kardfogú tigris jönne szembe, ti. az Igényes Intelligens Ember ilyenkor legszívesebben magán kívül sikoltozva hanyatt-homlok elrohanna az ellenkező irányba, ill. legszívesebben leütné a tornacipő tulajdonosát egy kőbaltával.


Persze egy igénytelen unintelligens primitív kulturálatlan ember ezeket a dolgokat nem értheti!

2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, én sem értem miért zavar bárkit is ha én tűsarkúban sétáltatom a kutyám. Miért bánt az bárkit is hogy nekem ez tetszik?

30/F

2016. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

#1. Ajánlom fordulj orvoshoz, beteg vagy nagyon!


Azért zavarja, mert neki nem tetszik, ő nem tudja jól hordani, vagy nem a stílusa és akkor eszi az ideg. De szerintem nem kell velük foglalkozni, a lényeg, aki hord valamit, annak tetsszen.

2016. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!