Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztetek jól néz ki egy kockás...

Sztetek jól néz ki egy kockás ing farmerba megyűrve lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, nézhet ki jól, de ez nagyban függ a viselőjétől, h hogyan hordja.
2010. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Meg hogy milyen alakja van... Ha van pocak, vagy erős csípő, fenék, vagy nagyon vállas az illető, ill. nagyon deszka, akkor szerintem nem néz ki jól. És csőnacival is hülyén néz ki, ha betűröd, ha be akarod tűrni mindenképp trapéz gatyát vegyél föl.
2010. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

szerintem egyenesszárú vagy csőnadrággal is jól néz ki.. :))


15/L

2010. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én csak csőnacit hordok..ugyhogy..
2010. ápr. 9. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van pocakod, nem hordanám, mert a kocka felhívja a figyelmet. De gondolom ha csőnadrágot hordasz, akkor csini vagy. Arra figyelj, hogy egy stílus legyen. Nem kell ilyenkor kiegészítő, se magassarkú..
2010. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért nem csak simán?a kockásing meg a csőnadrág k*rvajól néz ki együtt,de csak ha egyszerűen felveszed...
2010. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól néz ki csőnacival is, ezt nem tagadom, de betűrve nem! Egyszerűen aránytalannak tűnsz tőle. Csizmával még ok, de már nem olyan az idő...

Nem vagyok csőnaci ellenes, akinek jól áll tényleg kurv@ jól néz ki, de betűrt inghez szerintem stílusosabb a trapéz.

2010. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jo a tested csőgatyád van és gatya levan tolva akkor jo meg egy jo övvel :) sztem csak igy nézki jol:) (cipő meg vmi deszkás vagy hasonlo és NEM converse akkor meg tökéletes:D) 16l
2010. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem van ^^és nagyon szeretem, szoktam is így hordani. Igaz nem magassarkuval és csőnacival. :D
2010. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!