Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bernice Fashion véleményeket...

Bernice Fashion véleményeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Most szeretnék rendelni onnan ruhát,de amikor írok e-mailt konkrétan nem válaszolnak csak pár nap múlva, pedig folyton vannak kérdéseim. Szerintetek mennyire megbízható? Volt már aki rendelt tőlük? Esetleg képeket is tudnátok csatolni? Nem szeretnék sok pénzt kidobni csak úgy az ablakon :(

2016. máj. 13. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénz kidobas. Koszoruslany ruhákat varrattunk velük, hónapokig jártunk oda 100 kilométerről mire megcsinálták, de hordhatatlan volt, rossz minőségű anyagok, 0 szaktudás, minősíthetetlen varras rengeteg pénzért! Fotózás utan az esküvőn le is vettem mert utaltam benne lenni, megfulladtam annyira nem rám volt szabva, pedig 3 próbán voltam.
2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Soha többe! Nos én rendeltem tőlük egy ruhát. Elötte pár emailt irtam de semmi reakcio. Aztán lattam őket instán és ott irtam nekik rögtön reagáltak is!


Rendeltem egy ruhát az esküvőre kértem paramétereket h mi alapján mérjem le magam... küldtek ehhez 2 képet!

Ezek után felhivtam a megadott telefonszámot mert nem válaszoltak én meg a pénzt elküldtem. Kiderült h a varroda volt! Az is kiderült h semmit nem tud a varrónő a megrendelésekről igy vrle tartottam a kapcsoaltot... érdekes volt közben azert az iroda is képes volt válaszolni.


Ezek után megkaptam a ruhát!de túl rövid lett olyan szinten rövid h használhatatlan! Erre mikor kerdeztem a varrodat h megis miert nem szoltak h ezek a méretek nem lesznek jok? És h miert nem mondják el jobban h a cicire meg ra kell hagyni bőven??? Nem vagyok ilyenekben tapasztalt! A válasz az volt h az iroda nem tudja h a varrónőnek mire van szüksége a varrónő mrg csak dolgozik megvarrja amit kell mert külön dolgoznak! Természetesen garanciát nem adnak a ruhára csak igérik! Nekem kellett volna kifizetni a javitást mikozben azert lesz rövid a ruha mert nem normalisan magyarázták el a méretvételt!


160 euro vokt a ruha plusz posta ezek utan vissz skelett volna küldenem külföldről és még 23.000 ft ráfietni ami baráti ár lett volna. Ez a cëg csak azt csinalja h a hasáracsap azt lesz valami!

Amúgy a ruha szép lett volna de semmi együttmüködés csak a pénzre mennek h gyorsan meglegyen és beszedjéj a lovét.


Nem ajánlom senkinem mert necces!

2019. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek jo tapasztalataim bár nem en rendeltem hanem, barátnőm rendelt tőlük anno. Nem rugalmasak egyaltalan, raadasul lutri hogy eltalaljak a mereted még ugy is hogy te lemered otthon a parametereidet. Az anyag amivel dolgoznak se csúcs kategorias ennyi penzert.
2019. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!