Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » New Line Casting, tudnátok...

New Line Casting, tudnátok véleményeket mondani róla?

Figyelt kérdés
A barátnőmet behívták ma egy castingra és 16.000 forintot kell majd fizetnie, de nem szeretném hogy feleslegesen költsön ennyit, ha nem is jó a cég, szóval kérlek mondjatok véleményeket.

2015. szept. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fizetni kell, akkor az már csak humbug szar lehet. Ilyen helyekre ne menjen senki.
2015. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is regsiztráltak, énis fizettem 16.000 forintot. Először mi sem gondoltunk túl sokra, de már 3 válogatáson is voltam és abból az egyik sikerült úgyhogy hamarosan 1 chips reklámban leszek látható:) szerintem nagyon aranyos csajok dolgoznak ott, főleg a Viktória ( brna haj ) :)))
2015. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy nagy átverés az egész, és sajnos sok az érintett. Különböző összegekkel nyúlták le az embereket 16 ezertől 120 ezerig. A fotók, amiket csinálnak kritikán aluli borzalmak. A többi regisztrált taggal közös e-mailben küldik ki az internetről összevadászott és ellenőrizetlen munkaajánlatokat, amik között sok a kamu, szintén pénzlehúzós történet. Az ajánlatok ráadásul még csak nem is célirányosak, mert mi kizárólag korosztályon kívüli, vagy másik nemhez tartozó ajánlatokat kaptunk e-mailben.

Aki teheti, kerülje el őket, mert átverik az embereket.

2016. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!