Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jók az Ipanema strandpapucsok?...

Jók az Ipanema strandpapucsok? noi-papucs. Arukereso.hu/ipanema/flip-print-noi-papucs-p333227375/

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 éve lehetett nekem ilyen márkájú strandpapucsom, azt hiszem Grendha alnevű. Igazából nem volt annyira rossz, ha nem kellett egész nap benne lenni. Változott az anyaga ezeknek? Mert egyre szebbek, nőieseb és elegánsabbak, viszont az ára....... Olyan sok szép van közöttük, hogy választani sem tudnék. És azt sem szeretném, ha nagyon beleizzadós fajta volna. Esetleg valaki vett ilyen "strandpapucsot"?

2016. máj. 16. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A grendha úgy rémlik mar akkor szarabb volt. Az ipanema (rider) már akkor többe került.
2016. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok tisztába ezekkel. Ugyanolyan utálatosan beleizzadósak ezek a Ipenema papucsok is?????
2016. máj. 16. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Ipanema márkájú papucsokról nincs tapasztalatom, de mivel a Rider márka "testvére" (tulajdonképpen mindkettő a Grendene gyárban készül) gondolom nem lehet nagy különbség a kettő között, illetve ott is vannak szép darabok női változatban.

Így amit írok az a személyes tapasztalat a riderről: Anyaga gumi(pvc). Ebből adódóan beleizzadós fajta, de nem olyan szinten, hogy nem lehet benne járni :) Idén állítólag már olyan modelleket adtak ki, amelynek a talpa dry-eco foam párnázott (vízlepergetős és nem csúszik benne a láb).

Legelőször 4 éve vettem rider márkájú strandpapucsot, és még ma is kiválló állapotban van (ára ha jól emlékszem 5 ezer körül volt).

[link] (ilyen modell, csak nekem kék a talpa)

Most télen pedig sikerült kifogni egy '15-ös modellt féláron (2500) volt :

[link]

Árakat tekintve valóban nem olcsó, viszont ha azt nézem, hogy korábban évente vettem 1500-2000 ft közötti értékben papucsot, akkor jóval megérte megvenni. Én egyébként is nyári időszakba munkaidőn kívül csak papucsban szoktam járkálni ahol csak tehetem, úgyhogy lehet mondani hogy strapabíróak is.

2016. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a kérdésért, de Te férfi vagy? Csak, mert férfi papucsokat linkeltél:)))))). Ha ilyen papucsban lenne a férjem azt hiszem fura szemmel néznék rá, de itthon persze normális:))
2016. máj. 16. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen férfi, bocsesz ez lemaradt az előbb :D
2016. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gond! Mindenki véleménye érdekel! Épp az ára miatt kérdezek ilyet, mert annak semmi értelme, hogy vegyek egy vacak műanyagot, és még használni sem lehet!
2016. máj. 16. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam fentebb, szerintem megéri az árát. 1-2 női darab:

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van, és már 3 éve bírja :) szerintem jók.


[link]

2016. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Kedves utolsó író: nekem is tetszik, csak attól tartók ez is beleizzadós fajta?!
2016. máj. 19. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:

nyitott az egész, szóval esély sincs beleizzadásra :D

de egyébként az anyaga sem annyira tapadós szerintem.

2016. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!