Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok kényelmes tornacipőt/...

Tudnátok kényelmes tornacipőt/sneakert mondani?

Figyelt kérdés

Eddig ecco márkájú cipőm volt, ennél drágábbat nemigen láttam sehol.. nagyon kényelmes volt, illetve még most is az, de annyira ki van kopva, hogy ciki hordani, plusz hiába lemosom/leápolom reggelente 15percen keresztül, kopott marad.. pedig drága volt az ápolócsaládja is.

Akartam venni joynapok alkalmával egy nyáriasabb új cipőt, én ilyen bebújós sneakerben vagy convetse bokacipőben gondolkoztam, de mindegyik botrányosan kényelmetlen volt, ezekben menni sem tudnék, nem hogy dolgozni. Ezekben a boltokban voltam és nem találtam kényelmes cipőt max. 30.000 ftig.. office shoes, playersroom, devergo, humanic, deichmann, zara, vagabond, salamander, sebastiano, garage store, nike, puma, adidas...

Sportcipőt pedig nem vehetek mert azt nem engedik a munkahelyen mert enyhén csinosnak kell lenni és szerintük a tornacipő edzőterembe való..

Bementem az eccoba is, de ott sem találtam olyat ami tetszene is és kényelmes...valaki valami ötlet? :(


2016. máj. 16. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!