Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy lányos fiú...

Mennyire gáz, hogy lányos fiú aki lánynak érzi magát ballagásra szoknyát akar felvenni?

Figyelt kérdés
Az anyja nem tudja lebeszélni róla.
2016. máj. 17. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az apja se? Nem feltétlenül szép szavakkal...
2016. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hacsak nem néz ki lánynak (hosszú haj, lányos arc, smink) akkor én semmiképpen nem engedném, nincs bajom az ilyennel de van egy határ.
2016. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy természet ellenes.

Egy fiú fiú, egy lány az lány. A fiúk nadrágot, a lányok szoknyát viselnek. A lányok is viselhetnek alkalmi nadrágot, de én egy olyan ballagáson sem jártam életembe ahol egy lány nadrágot viselt volna. Minden lányon kivétel nélkül szoknya volt a ballagásokon. A fiúk mind kizárólag hosszú nadrágot viseltek ami egy ünneplőhöz illik.


Aki fiú létére lánynak érzi magát, azzal már gondok vannak, ez nem normális viselkedés, főleg akkor ha nyilvánosan is így akar lenni. Ha otthon egy magában nőiesen öltözködik én tőlem tegye, mindenkinek vannak hasonló titkai amit így szeret csinálni, bevallom én nő létemre imádom a focit, érdekelnek az autók, autószerelő vagyok, pedig az utcán egy lélek nem nézi ki belőlem, néha a körmömön lehet látni hogy nem nőies műkörmöm meg agyon lakkozott mert hát ilyen munkára nem ez kell. Legtöbbször csak fiú haverjaim voltak, szüleim kételkedtek is benne hogy lehet a saját nememhez vonzódom amit akkor vallottak be amikor férjhez mentem, mert nem hitték el hogy a férjemmel 3 éve szeretjük egymást és közös életet szeretnénk. A férjemmel sok mindenben egyformák vagyunk, igaz ő utálja a focit, ő inkább a katonai sportok rajongója. Nekem rövid hajam volt bár nőiesen rövid de csinosba jártam mindig. Mostanában kezdtem el növeszteni mióta ismerem a férjem, azóta már szép középhosszú a hajam. Én nő létemre nőiesen öltözködöm férfias ruhát csak a munkahelyemen hordok, de ott meló után fürdés szigorúan és átöltözök. Sokan nem fürdenek ott a férfiak közül. A nők közül is csak ketten fürdünk le, azzal aki a használt autó kereskedési részlegen van 40 év körüli hölgy, ő inkább nyáron zuhanyzik le amikor dög melegbe átizzad meg minden.


De én ezt akkor sem tudom megérteni hogy egyes fiúk miért érzik magukat lánynak. Jó lányok közt nevelkedtek stb... de ez nem jelenti azt hogy úgy is kell viselkedniük meg kinézniük, ez nem normális dolog. Én akár ronda szavakkal is lebeszélném erről. Ha ez sem segítene akkor kerítenék valahonnan egy szakembert aki addig foglalkozik vele ameddig ki nem veri a fejéből ezt az orbitális baromságot.

2016. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Felőlem ugyan mehetne abban, de tuti, hogy nem érezné jobban magát, mivel egy iskolában szétszívatnák szerencsétlent a nem túl kedves kortársai. Még a lányok is folyton azon kattognak, hogy a másik lány feltett-e szempillaspirált vagy leborotválta-e a kezét. Én fekete körömlakkal mentem annak idején évnyitóra és 4 kicseszett évig hallgattam, hogy én gót/metál/rocker/emo vagyok, pedig egyik se, csak nem akartam lemosni, mert koszosnak nézett volna ki a körmöm.

Szóval a gyerekek nem elfogadóak sajnos. Ennél kisebb dolgokban sem. Én azt tanácsolnám a gyerekemnek hogy menjen fiú ruhában, aztán szabadidejében meg suli után bármit felvehet.

2016. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon lányos arcú fiú, hosszú hajjal, mint a lányok.
2016. máj. 17. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felveheti!

Mivel vannak ferfi szoknyak is!

Es lanyokat is latok nadragba ballagni...

A Berki Krisztiant is lattam szoknyaba es jol allt neki pedig o ferfias de itt egy lanyos fiurol beszelunk!

2016. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%

Hogy mennyire gáz?

Nagyon!!!

2016. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!