Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma egy plázában a lányok...

Ma egy plázában a lányok 80%-a magassarkúban volt, már cikinek számít a lapos talpú cipő?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy szinte mindenki 10 cm-es magassarkúban tipegett, cicanacival; én pedig lazultam a kis egyszerű tavaszi lapos talpú cipőmben.

19 éves vagyok, de valahogy a csinosan, de kényelmesen feelinget tartom előnyben. Pedig a velem egy idősek, sőt fiatalabbak is képesek úgy felöltözni nappal, mint ha éjszaka lenne és bulizni mennének.

Most én lennék gáz vagy csak ők akarnak kitűnni?


2010. ápr. 9. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vagy gáz, ők tömeglányok
2010. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz. Ráadásul ezeknek a lányoknak a nagy része csak botladozik a magas sarkúban. Egy magas sarkút szerintem megfelelő alkalomra kell felvenni, és tudni kell viselni.
2010. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Dehogyis ciki a lapos. Persze legyél csinos, de attól, hogy nem 10 cm sarkakon billegsz nem vagy cikis. Én pl. szeretem a balerinát, most szerettem meg (pedig évek óta divat, tavaly még fel nem vettem volna) és egy csőgatyával lehetek olyan csinos benne mint egy tűsarkakon pipiskedő libuska.


Bónuszként nekem nem sajog a lábam a laposban, míg neki valószínűleg igen a magasban.


(Hozzáteszem általában magassarkút hordok én is, hangulatfüggő a dolog, hogy mit veszek fel. Nekem is vannak szép magassarkúim, kényelmes és kényelmetlenek is)

2010. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

1. mindegy, hogy mit veszel fel, a lényeg, hogy TE jól érezd magad benne!

2. attól, hogy valaki magassarkúban jár, még nem liba...

3. nekem nem sajog a lábam a magassarkúban, sőt, szerintem megszokás kérdése az egész, nagyon kényelmes viselet tud lenni. Ha abban jobban éreznéd magad, hát rajta! :)

4. csak mert sokan magassarkúban járnak, még nem tömeglányok, mivel balerinacipőt, sportcipőt, converset stb. kb. ugyanannyian viselnek. :)


19L

2010. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
hát én 25 éves vagyok, de sosem hordtam magassarkút és nemis áll szándékomban amíg nem muszáj. plázába is edzőcipőben megyek. nemérzem ettől magam szarnak:D tudom h 98%-uk magassarkúban van, de nagyon leszarom:) mellesleg tök egyforma az összes nő, míg eljutok a pláza egyik végétől a másikig addig 100szor belebotlok "ugyanabba" a nőbe. az elején vicces volt, mostmár inkább szánalmas.
2010. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha a plázás lányokat vesszük alapul: gáz.

Ha meg a normális lányokat: nemgáz.

2010. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a magassarkú nőies, de nagy csalás is. van aki ezzel formálja meg az amúgy löttyedt fenekét, és vádlit is ad az embernek. számomra az az igazán jó csaj, akinek magassarkú nélkül is formás a lába és feneke.
2010. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

10:18


de,mindegyik tömeglány.:D

Egyáltalán nem vagy gáz,én is lapos talpúban járok mindig,abban voltam ma a plázában,és büszke voltam rá hogy mindenki megnézett,mert nem magas sarkú a cipőm,nem viselek cicanadrágot,nem börkabát van rajtam,és nem szőke a hajam.:D

2010. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Napi hány Converse-vel kapcsolatos kérdés van, hmm?? :)

Sok!

És nem értem miért pontoztatok le, na de nem is fontos. :)

A lényeg, hogy szerintem nem, nem tömeglányok vagyunk, mivel körülnézel és mindenki más, attól, hogy magassarkú vagy épp balerina van rajtad, nem leszel tucat.

Nincs olyan nagy cipőstílusválaszték, szóval... :p

2010. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:35-ös vagyok


Ja igazad van.Nem a lány a tömegcucc,csak a cipő.:D

2010. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!