Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75 E-F melltartó méret mennyir...

75 E-F melltartó méret mennyire számít nagynak egy tininél? Akinek ekkora a mérete mit gondol róla? Áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

Azt, hogy a melle kicsi, a háta túl nagy.

Nem ártana fogyóznia. Nagyon nem.

2016. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia! Kb 175 centi magas és 60 kilógramm..hova kéne fogyóznia?:) nem egy testépítő nem a háta nagy:)
2016. máj. 19. 21:52
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Számomra is rejtély, hogy a 75 centis körméret mitől sok...


Egyébként egyénfüggő, jónak vagy rossznak tartja.

2016. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy, én speciel nem vágyom ekkora mellekre. Dehát ebben nem válogathat az ember fiatalkorban. Hat te jól érzed magad, az számít! :)
2016. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán tudom megérteni én sem, hogy a 75-ös méret miért nagy?! És az E-F kosárméret kicsi? :O Ezentúl lehet kisebbségi komplexusom lesz akkor a C kosárral!
2016. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Első, pont fordítva. A számozás a mell alatt mert értéknek megfelelő számot adja. A betű viszont a mellboseget jelenti.

Neki kicsi a háta, viszont nagyok a mellei.

Mit gondolok róla? Esztétikus lehet, de lesznek problémái a hataval. En d-s melltartót hordok es így is sokszor faj a hátam.

2016. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 70C, akkor már az is gyúrós hát, vagy mi? :D

Szerintem az E-H inkább átok lehet, mert ekkora természetes mell már biztosan lóg, ami nem túl vonzó.

2016. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell a 75-n rugózni? Az kb irreleváns, annyit jelent hogy átlagos alkat, sem nem kövér, sem nem vékony.

Kérdező: nyilván nagy, bár láttam már nagyobbat is. Nem hiszem hogy átok lenne, kicsit nehezebb így öltözködni talán, ami egy átlag tinilányon jól mutat, az rajtad lehet hogy nem. A hátfájás szerintem megelőzhető jó melltartóval, tornával, meg magától is megerősödik idővel a hát (tapasztalatból mondom, nekem ennél nagyobb mellem van és csak akkor fáj a hátam ha elfekszem).

2016. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Meghívlak sütizni ;)
2016. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

A 75 körméret kifejezetten keskeny alkatra utal, semmiképp sem nagy hátra.

Az E-F kosár nagyon nagyon nagy.

Én semmiképp sem vágynék ekkorára. Nehéz lehet így öltözködni, sportolni, meg úgy általában létezni. Vagy olyan ismerősöm, akinek ekkora, és rá szinte mindenki úgy gondol, hogy az a nagymellű csaj. Pedig ennél ő sokkal több.

2016. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!