Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Egy kissé kövér...

Fiúk, lányok! Egy kissé kövér lány lehet bikinibe?

Figyelt kérdés

Nem gurulok,nem vagyok nagyon kövér,de vékony-és átlagos sem vagy,és nagyon félek attól,hogy ismerősök előtt strandoljak!Viszont sok olyan program van az osztállyal,amikor lenne lehetőség,és amúgy nem vagyok az sarokbanülős típus,szóval alapból nagyon szeretném!

16/L


2016. máj. 21. 13:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
sok lányt látni bikiniben,más kérdés hogy élőbe hogy néznél ki vele
2016. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
ha lene kép még talán elis mondhatnám, de ez relatív hogy kinek mi a kissé kövér
2016. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
ja és amúgy tegyem hozzá törvény nem bünteti:)
2016. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
a képeket lehet retusálni,élőbe kell látni szemtől szembe:)
2016. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt am nem is értem hogy miért nem raknak ki ilyenkor képet..láthatatlanban hogy a pcsába lehetne megmondani. a háttért meg arcát nyilván returáslja aztán már nincs is mitől félnie. ha meg nem akarja kitenni akkor ne kérdezzen
2016. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen tevékenységben/gondolok itt mozgásra/ nem akadályoz,térdem nem fáj,orvosi vizsgálatokon soha nem szólnak érte.Nincs kötényhasam,nincs nagy tokám. Képet nem szeretnék küldeni magamról!
2016. máj. 21. 14:22
 7/13 A kérdező kommentje:

A kép nem az enyém!


[link]


Mell alatt nézzétek,nekem nincs ilyen nagy mellem!

2016. máj. 21. 14:29
 8/13 anonim válasza:
szerintem a kérdező nagyon szexi lehet,,
2016. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért.De más embereknek mi közük van ahhoz hogy te hogy nézel ki? Semmi beleszólásuk nincsen.Ha úgy érzed hogy elfogadod a testedet és fel mered vállalni,akkor ne legyen olyan vélemény,ami megállít ebben.Ha meg úgy érzed hogy szorongnal idegenek előtt fürdőruhában,akkor ne vedd fel.Ennyi.De azt se azért mert más lehurrogta az alakodat.
2016. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez az alak amit feltettél az nagyon jó. De ugyan így tehetnél magadról is fel.
2016. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!