Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-18 éves fiúk! Ti szerettek...

16-18 éves fiúk! Ti szerettek szűk/szűkebb farmereket hordani? Mi a véleményetek az ilyen farmerekről?

Figyelt kérdés
Mennyire szűket szerettek?

2016. máj. 22. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne hordj olyat lécci :D elhányom magam mikor olyat látok, múltkor is szembe jött egy fickó, börkabár borosta...alul meg szinte cicanadrág szerű fekete farmer kis vászon cípővel, legócskább b*zi se nézett volna ki olyan szarul...
2016. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Én szeretek szűket hordani. :-) Nekem a teljesen feszülős super-skinny a kedvencem, ami mindenhol tapadós deréktól bokáig. :-)
2016. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
2: és sérálás közben vékony hangon énekled a barbie girl című számot, az lemaradt te kis rózsaszín cicafiú :)
2016. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Én már olyan 5 éve csak szűkített farmerokban járok, más fajtában már nem is érzem jól magam.

17f

2016. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És akkor milyen farmert ajánlotok? Melyikek a jók?
2016. máj. 22. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
1-3 igazán seg*fejek vagytok gratulálok! Az intelligencia nálatok nem létezik, ha ilyen flegmán, lenézően vélekedtek mások öltözékéről. Nem az a bzis, csajos ha szűk nacit hord vki, amúgy igényes, hanem akik a priden szoktak lenni. De az 1-3 válaszoló féle majmoknak ha nem tetszik vmi, szűkebb ruha, akkor kinyilvánítják itt és az utcán is mérhetetlen taplóságukat.
2016. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Imádom a cuki szűk nacikat😍❤💕
2016. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Általában minden divatirányzaton utólag pár év múlva jókat röhögnek. A fiú cicanacikkal az a baj, hogy azokon már most is.
2016. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én azon töröm a fejemet, mikor ilyet látok (akár fiún, akár lányon), hogyan lehet ezeket felvenni és levenni??

4-es: megírhatnád! :)

Másrészt gondoltok-e arra, hogy a szoros farmer húgyúti fertőzést, herecsavarodást, hólyag gyengeséget és hosszú távú egészségügyi problémákat, sokszor meddőséget,húgyúti fertőzést illetve ennek következtében túlzott hólyag aktivitást, gombás fertőzést és a spermaszám csökkenését okozza?!

2016. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:(

[link]

2016. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!