Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki merjem mosni az airmaxem...

Ki merjem mosni az airmaxem ha van rajta velur rész?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy allul a guminál beszürkült,

feltételezem megoldaná a problémát


[link]



[link]


2016. máj. 22. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld mrg szivaccsal+mosószeres vízzel. Ha nem jön le akkor mosni felesleges.
2016. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vettem domestost ( de miutan ledobtam, es kifolyt es harom centis lyukat mart a szonyegembe, kicsit felek tole) azt mondtak az is jo :D
2016. máj. 22. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmi esetre sem tenném mosógépbe. Hígított Domestos, szivacs, mosószeres víz, esetleg puha kefe - én ezekkel adnék neki. Bár megjegyzem, hogy sajnos a Max-talpnak az egy jellegzetes hibája, hogy egy idő után szürkül, mintha koszos lenne, és kicsit repedezik/lepereg a külső fehér réteg. Ezzel már sok mindent nem lehet csinálni, és amúgy is csak esztétikai hiba, annak viszont kétségtelenül zavaró.
2016. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik amúgy, hogy nem az egész talpa fehér, hanem csak valami festék van rajta, és sanszos, hogy ez a fehér festék kopott le.
2016. máj. 22. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondoltam. Különösen a sarokrésznél, illetve a légbuborék körül szokott fellépni ez a jelenség. Utóbbinál a repedezés, előbbinél emellett sajnos a kosznak tűnő szürkülés, vagyis kopás.
2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!