Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagy mennyiségben,...

Hol lehet nagy mennyiségben, NAGYON olcsón pólót nyomtatni?

Figyelt kérdés

Nem fontos a minőség, csak hogy színesben, minél olcsóbban, kb 250 darab pólóról lenne szó

(sőt, az is lehet, hogy pólót előre rendelünk valami gagyit a netről, aztán azokra nyomtattatni, minél olcsóbban ki kell jönnünk)



2016. máj. 22. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az olcsó az azt jelenti, hogy afrikai/afganisztáni rabszolgák készítik, nem túl jó minőségben, szóval kb 2-3 hónap alatt elkezd fesleni. Ezek a kínai boltokban kapható 699Ft-os pólók.


Magyarországon jelenleg a legelterjedtebb és szerintem a legprofibb a Letmicro. Ők minőségi pólókat gyártanak profi nyomdai technológiával. Közép árkategóriában szerintem abszolút megéri, főleg, hogy tényleg szinte bármit rá tudnak nyomtatni.

2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem is a letmicro a legprofibb/legjobb. Sima fehér környakas póló 100 fölötti darabszámnál 1290Ft/darab. és akkor plussz még a minta ami a legnagyobb méretben is az elejére kb. plussz 300-400Ft-ot jelenthet. Persze akkor drágább ha a hátára az elejére meg az ujjaira is akartok.
2016. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!