Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nekem elég hosszú...

Lányok! Nekem elég hosszú lábaim vannak és ez eléggé zavar. Vannak tippeitek hogy optikailag hogyan tudnám kissebíteni?

Figyelt kérdés
Pár nem múlva elég fontos eseményem lesz és szeretnék a lehető legjobban kinézni... a lábaim szerintem túl hosszúak ezért ha valami rövidebb polot veszek fel nagyon bénán néz ki.. tippek?

2016. máj. 22. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
"pár nam múlva" bocsi elírtam
2016. máj. 22. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisebbíteni mindig a fekete színnel lehet a legjobban.

Mit szólsz egy fekete térdig érő szoknyához fekete tűsarkúval, felsőnek pedig valami látványos színt (pl.: vörös), ami oda vonzza a figyelmet?


Íme két kép:


[link]


[link]

2016. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet:) az a gond hogy ez az esemény nem ilyen kiöltözös(bocsánat elfejtettem említeni) és még csak 14 vagok szóval nem igazán hordok magassarkút:) de pár év múlva hasznát veszem ennek a tippnek:D köszi a választ, nagyon aranyos vagy(a szoknyás dolgot fogom hasznalni)
2016. máj. 22. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont, hogy hosszabb pólót érdemes felvenned, ami a törzsed nagyítja optikailag. Szerintem egy fekete, vagy legalább sötét nadrág a legjobb megoldás, elvonja a figyelmet a lábadról. Hangsúlyozd azt, amit szeretnél. Ha egy hosszított felsőt veszel fel, övvel a derekadon, az szerintem pl. jó megoldás :)


Egyébként meg ne szégyelld magad, a hosszú láb szerintem nagyon csinos és sok féle ruhát (pl. azt a ceruzaszoknyát amit előttem linkeltek) Te tudod majd a legbátrabban viselni, mert irtózatosan jól fog állni a hosszú lábaidon.

2016. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) megfogadom a tanácsodat
2016. máj. 22. 21:25
 6/7 anonim válasza:

Látom kaptál már tanácsokat, remélem azért tudok segíteni:

Szerintem valami fekete nadrág, vagy legalábbis hosszú sötét alj, illetve a hosszú, combközépig érő bármilyen színű felső lenne a praktikus megoldás. Sok ismerősömnél beváltak hasonló szettek.

Remélem csinos leszel, nekem is sűrűn vannak hasonló problémáim.

2016. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2016. máj. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!