Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőt válasszam?

Melyik cipőt válasszam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több cipőt felhalmoztam. Mindegyiket nagyon szeretem de nincs egy sem ami olyan letisztult egyszerűbb lenne. Egy ilyet szeretnék amik között gondolkodom .

Vans authentic : [link]

Vans authentic espadrille:

[link]

Adidas superstar pink:

[link]

Vans cleareyelets:

[link]



#cipő #vásárlás; választás
2016. máj. 24. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
A bizonytalanság oka hogy a fehér vansot talán csak nyáron lehetne hordani emiatt ősszel megint gondban lennék . Jelenleg van egy piros magasszárú egy kék rövidszárú conversem. Egy korallos színű nike free 5.0 és egy adidas párducmintás zx flux van még a gyűjteményben . Superstarom volt már tudom hogy kényelmes de talán ár érték szempontjából a vans jobb döbtés lenne szinte 2 kikerül egy adodas árából.
2016. máj. 24. 10:06
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek közül egyedül az elsőt mondanám letisztultnak és olyannak, ami mindenhez megy. bár full feketében még jobb lenne:


[link]

2016. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vans Authentic
2016. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem lényeges hogy mindenhez menjen mert vannak mádik cipőim tehát nem ezt fogom mindenhez felvenni csak szeretnék valamit nyárra ami nem annyira extra inkább csak egy egyszerűbb de mégis mutatósabb darab. Régóta szemezek ezekkel a vansokkal valószínűleg valamelyik azok közül lesz a nyerő de egyelőre döntésképtelennek érzem magam :/
2016. máj. 24. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen az első, nekem is olyanom van!:)
2016. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!