Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiknek áll jól a magasderekú...

Kiknek áll jól a magasderekú bikini?

Figyelt kérdés

Persze a modelleken kívül. :D

Fura alakom van, keskeny csípő, hasamon pici felesleg, tehát derekam szinte nincs, de a popóm, lábam viszonylag formás. Elkezdtem magasderekú farmert hordani és abban tetszik az alakom, mert "van derekam" végre. :D Jó ötlet lenne bikiniben is ilyet keresni? Vagy csak szánalmas próbálkozás és épphogy kiemeli a hasam? :(

Ilyenekre gondoltam pl:

[link]

[link]

[link]



2016. máj. 26. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Na ez az a fazon ami a csontsoványakat is kövéríti.

Maximum akkor ajánlanám ha lóg a hasadon a bőr, mert azt eltakarja.

2016. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
hát, gondolj arra, hogy ha ebbe barnulsz le :D
2016. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez borzalmas,most minden ilyen magasított derekú,a nadrágok,rövidnacik,minden,pedig szerintem nagyon gáz,lelapítja a feneket és semmi szexi nincs benne.Alig találok normális derekú gatyát,mert mindenhol ezek vannak...

20N

2016. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Eszter76 ***** válasza:
40%

Nem emeli ki a hasad. :-) Válassz hasleszorítósat (amúgy ezek többsége alapból az). Ez a fazon amúgy a teltebbeké volt egészen addig, míg most divat lett belőle (tehát nem kövérít).

De ha bizonytalan vagy, akkor tégy úgy, mint bármilyen más ruhával! :-) Próbáld föl a boltban!!! :-) Bugyira föl lehet a fürdőruhát is. Akkor látni fogod, hogy tetszel-e benne magadnak.

2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Barnulás nem izgat, mert nagyon fehér a bőröm és nem barnulok le csak úgy. :D

Ha találok boltban felpróbálom, ez tervben volt amúgy is. :) Csak még épp nem láttam sehol, habár nem is kerestem tüzetesen.

Köszi! :)

2016. máj. 26. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkeppen ajanlom . A derekat harcsusitja. A feneket pedig formasitja(Nem koveriti hanem formasitja!) Az a fontos hogy pontosan paszzoljon, ratapadjon a borre, mivel ha nagy meretet valasztasz logni fog és nagyon csúnya lesz.
2016. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te pont olyan alkat vagy, akin borzalmasan állna.
2016. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkin borzalmasan áll.


21/F

2016. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!