Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen magasde...

Mit gondoltok az ilyen magasderekú bikinikről? Van fiú, akinek ez bejön? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. máj. 26. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát... nagymamám szárítóján látok néha ilyesmiket, úgyhogy inkább passzolnám. Meg elég hülyén nézhetsz ki, amikor egy kiadós strandolás után leveszed és a fél hasad lesült a fele meg fehér. :D
2015. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fel nem vennék ilyet.
2015. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább nem, de egy csinos nőn igazából mindegy milyen fazonú fürdőruha van.
2015. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, bár én nő vagyok. Szeretem az ilyen '50-es évek hangulatú cuccokat. Sztem nagyon elegáns bikinihez képest.


A fiúknak bejön-e? Jó kérdés. A többségnek sztem nem, mert azért (is) mennek a strandra, hogy stíröljék a női testeket, és a többségnek minél kevesebbet mutat, annál jobb, kb.

2015. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A képeken látható hölgyeken bejön!

22/F

2015. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az elsô képen nagyon szexisen néz ki a nôn, a második nem tetszik. Talán a minta miatt.

Mellesleg itt egy mellékelt kép, hogy lásd mennyi nem áll jól azoknak akiknek nincsen hozzá alakja.

[link]

Nagymama beütésû, ha viszont olyan alakod van mint a képeken látható nóknek, akkor nyugodt szívvel vedd fel.

2015. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem béna. Oké a képen látható nő mindenben elfogadhatóan néz ki, de még rajta is jobban állna egy megszokott fazon.

Ruhában viszont tetszenek az ilyen fazonok, már akin jól áll persze.

2015. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy jó nőn szerintem mindegy milyen fürdőruha van, azzal van a gond hogy rajta van
2015. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
borzalom
2015. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyák. :/
2015. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!