Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb mennyibe kerül egy melltart...

Kb mennyibe kerül egy melltartó? H&M, C&A, meg ilyen helyeken? Esetleg kínaiban? Mekkora a különbség árban es minőségben?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
én melltartót eddig csak a tescoban és a new yorkerben vettem, mert ott van méretemben(és beváltak ezért se nézek máshol). a kínais az gagyi minőségű.
2016. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es mennyibe kerültek?
2016. máj. 27. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
H&M-ben 3-4 ezer. Minőségre jobb ,mint a kínais és a New Yorkeres, de csúcsminőségre itt se számíts.
2016. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én H&M-ben szoktam venni a melltartóimat ahogy az előttem válaszoló is írta 3-4ezerbe kerülnek.Én nagyon szeretem őket,kényelmesek és nálam mindig sokáig bírják.Kínais melltartóm még sosem volt,így ahhoz nem tudom hasonlítani.
2016. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha olcsót de viszonylag jo minőségűt akarsz menj a Tescóba.
2016. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
H&M, Tesco, kínai, Womens Secret melltartóim vannak, persze a Womens secret a legjobb minőség, több mint egy évesek és nem nyúlt ki, nem formálódott el, persze ez volt a legdrágább is. Nem tudom pontosan de kb 7ezer ft körül voltak. A Tescos a második legjobb. 3-4ezer közt volt, egész jó minőség. Kínai 1-2ezer ft közötti, hamar kinyúlik, a csipkés szúr, sok selejt darab is van ott, aminek fura a formája, kialakítása, de akad normális is. Elmegy ha nincs más. H&M meg egyszerűen pocsék szerintem. Néhány mosás után már hordhatatlan, kinyúlt, eláll, és még drágább mint a kínai hasonló minőség.
2016. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régebben kínaiban vettem, mert nagyon kicsi mellem van és csak ott lehetett akkorát kapni (fehérneműbolt meg tesco, pláza nincs a lakhelyemen). Sajnos nem tartósak, kijön a merevítés, tele van szivaccsal.

Mióta városba költöztem, a tescoban az F&F márkásat veszem. Van belőle méret, kényelmes, szép, tartós és az ára is teljesen jó. Olyat szoktam venni, ahol 2 van együtt és úgy 4000 ft körül van.

2016. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem üzleten belül is elég eltérő a választék árban és minőségben is. Kb 1500-6000-ig találsz a fentiekben.

Vettem már piszok olcsón, jó darabot a new yorkerben, de vannak borzalmasak, amiknek már az anyaga is gagyi.

Vettem már kínai üzletben is baromi jó pántnélkülit, mondjuk nem is a legolcsóbb darab volt, de egy fehérneműboltnál kedvezőbb áron volt azért.

Amúgy pedig Tezenis, bár nem szerepelt a felsorolásodban.

Viszont ez mind olyan hely, ahol inkább a kisebb vagy átlagos méretűeknek kedveznek. Barátnőm már nem ez a kategória. Ő inkább tescoban veszi, néha a h&m-ben is talál megfelelőt. Plusz a Triumph szokott szóba jönni, viszont ott nem kifejezetten csinos darabokat árulnak, csak alapdarabokat inkább.

2016. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kínaiban nálunk 950 FT.Tescoban múltkor 2500 ért vettem kettőt.
2016. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😌
2016. máj. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!