Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert tartjak ennyire cikinek,...

Miert tartjak ennyire cikinek, hogy alacsony, de kicsit fiusabb vagyok?

Figyelt kérdés

Meg a sajat anyam is megjegyzeseket tesz a stilusomra folyamatosan :$

150 cm vagyok, nagyon alacsony, de ettol miert nem lehetek laza, fiusabb? Mindig mondjak, hogy ha mar ilyen picike vagy, legyel noies! Szerintem ez hulyeseg.

A fius alatt nem azt ertem, hogy csunyan beszelek, igenytelen vagyok es a kukabol oltozkodom!

Apolt vagyok, nem iszom, nem cigizem, nem karomkodom, tiszta ruhaban jarok. Es nem hozentrogeres munkasgoncben, hanem atlagos cuccokban, csonadrag tornacipovel vagy balerinaval esetleg lapos szandival, nyaron short/halasznadrag, ezekhez laza kardigan es egy egyszeru, sima top. Fulbevalot nem hordok, de karkotot, neha gyurut, nyaklancot igen. Sminkelni egyaltalan nem szoktam, mert egyreszt nincs ra idom, masreszt a szempillaspiralt konkretan utalom, lepereg, elkenodik stb.

A stilusom mar kemenyebb dio, nem nagyon szeretem a csajos dolgokat, sokszor beszelgetek inkabb a terveimrol a jovoben vagy akar aktualpolitikarol is (nem habzo szaju fideszes/szoci vagyok!), vagy pl. nagyon szeretek szineszkedni, parodizalni akar sajat magamat is, nevettetni masokat. Ja es nem szitkozodom, de a tesa, haver, ocsem, oregem szavakat valoban sokat hasznalom, ez tenyleg olyan megvetendo?

Megis folyton piszkal meg a sajat anyam is, hogy en mennyire fius vagyok, es hogy igenis hordanom KELL szoknyat meg magassarkut, mert igy soha nem lesz pasim stb. (Mintha ez olyan fontos lenne most) es a sminkeles is jo lenne. Igen, valoban jol tudnak allni ezek a noies dolgok, de az nem en vagyok! Ja es a magassarkuban noha tudok jarni, de egyszeruen nem erzem magamat biztonsagban, ingatag lesz tole az egesz jarasom, tartasom. Na meg valoban ki szoktam fejteni az agyonsminkelt ostobakrol a velemenyem sokszor nem is a legszebben, erre anyam csak annyit mond, hogy en hogy merek igy beszelni, ok legalabb noiesek(!). SOHA nem mondtam, hogy a normalis sminkelessel vagy a valoban noies, elegans lanyokkal barmi bajom is lenne!

Elnezest a regenyert, de ezek alapjan kerdeznem, hogy ez a stilus tenyleg ennyire elitelendo a mai vilagban? Ha igen, miert?

16/L



2016. máj. 28. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Te ilyen vagy és ezt meg kell érteni, aki pedig szeretni fog olyannak fog szeretni, amilyen vagy.
2016. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, bizom benne :$ anyam mar arra is gyanakszik, hogy leszbikus vagyok, es nehany "kedvesebb" ismerosom is kerdezte mar.
2016. máj. 28. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiket leirtal abban mi a fius?

De ha fius is lenne miert nem oltozol lanynak hamar annak szulettel?

2016. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Szerinted kizarolag akkor szamit egy lany nonemu embernek, ha szoknyat es/vagy magassarkut hord? Mint irtam, nem ferfiruhaban jarok, csupan ezeket kerulom, de ha a helyzet megkivanja, termeszetesen megtisztelem az alkalmat a megfelelo oltozekkel, pl. szinhazba nem farmert veszek edzocipovel.

Ami pedig a stilusomat illeti, en nem allitom, hogy fius, masok vagjak ezt a fejemhez.

2016. máj. 29. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mitol fius ha nem ferfi ruha?

Egy csonaci rozsaszin,sarga,zold felsovel es sportcipovel mar fius?

Atya isten....

Nem arra celoztam hogy szoknyat hordj allandoan,ha nem az van rajtad akkor az mar fius?

Hat sok no oltozik ferfinek ezekszerint.

2016. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint kifejtettem, szerintem nem fius, masok mondjak ezt. Azt szerettem volna megtudni, hogy miert szamit ez manapsag "cikinek". Persz tudom, hogy akkor ciki, ha te annak erzed, de azert nem esik jol az ember lanyanak, mikor meg a sajat anyja is ilyesfele megjegyzeseket tesz ra.
2016. máj. 29. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

En sem csipnem ha a lanyom fiunak oltozne...

De ha az vigasztal itt sok fiut meg lanyosnak titulalnak!

Ilyen a tarsadalom! Nem kell kiakadni ezen majd megszokod...

2016. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!