Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat az alacsony...

Miért lett divat az alacsony tanga?

Figyelt kérdés

Annyira alacsonyak, hogy gyakran már úgy néznek ki normál állapotban a lányokon, mintha le lennének csúszva. Úgy hallottam, elég kényelmetlen, ráadásul borzasztó rondán néz ki elölről, hátulról. A hagyományos, magasabb ívű tanga sokkal szebb, normálisabb hatást kelt, és sokkal jobban megmutatja a ööö... formákat. :) Nincs nyeszletts*egg-effektus.


Miért ennyire birkák az emberek, hogy bármilyen idióta divatot talál is ki valaki, egyből követni kezdik? Miért nincs a legtöbb embernek önbecsülése, ízlése, egyénisége? (Mondjuk nem vagyok meglepve azok után, hogy frizurában is milyen idióta divatok vannak manapság.)



2016. máj. 4. 01:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
A divatot ezeknek találták ki. Mindíg ez van, ha jön egy divat hullám. A legtöbbször csupa egyforma nőket lehet látni. Birka szindróma.
2016. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csípőnadrágból kilóg a magas ívű. Nekem kényelmesebb volt az alacsony, bár alapvetően nem hordok tangát.
2016. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl jobban áll a csípőfazon, bugyiból is. De nem hinném, hogy divat lenne.
2016. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem lóg ki a nadrágból. Amúgy semmivel se kényelmetlenebb más bugyikhoz képest, legalábbis számomra, plusz nekem tetszik és a páromnak is.
2016. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
csak ilyen tangáim vannak ;)
2016. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
izlések és pofonok.:-)Nekem mindenféle van,de csak a párom kedvéért estére bújok tangába:-)
2016. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem négyféle dolog van a világon: szép, ronda, szép és divatos, ronda és divatos. És kétféle ember van a világon: akinek van esztétikai érzéke, és aki a divatot követi. De ez csak az én véleményem...
2016. máj. 4. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Attól még lehet esztétikai érzéke, ha követi a divatot. Nem vakon, ész nélkül kell mindent hordani, de ami jól áll, és szép, akkor ne vegye fel,mert divatos? Fordítva is igaz, hiába divat, ha rosszul áll, nem kell hordani.
2016. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen igaz!:-) Hiába divatos,ha valakinek nem áll jól!! Azt vegyük fel,amiben jól érezzük magunkat,ami megfelel a saját izlésünknek.Szeretem a szép ruhákat,de nem követem a divatot.De van izlésem.
2016. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bikininél is ez megy. Tök hülyén néz ki: elölről vízszintes, hátulról meg ahelyett, hogy 2 oldalt felfele ívelne, lefele konyul, mert ha hátul is ott lenne a teteje, mint elöl a fél feneke kilógna belőle felfele.

[link]

[link]

Deszkásít, a popónak meg semmi alakja így.

2016. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!