Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha van egy kis felesleg...

Ha van egy kis felesleg rajtam (nem vagyok 150 kilo, "csak" 76) attol meg hordhatok harangszoknyat vagy barmilyen más szoknyat?

Figyelt kérdés

Jon a nyar,es mar lefogytam kb 16 kilot de még van mit leadnom tudom,ezert sportolok,de ettol fuggetlenul nem szeretnem az egesz nyarat hosszu gatyaba tolteni..

Vehetek fel szoknyat? Es ha igen akkor milyent? Egyebkent a felesleg inkabb a hasamon latszik..

18/L



2016. máj. 29. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy felveheted. Vedd fel amiben jól érzed magad ki a fenét érdekel mit gondol más. Csak azért mert kicsit nagyobb darab vagy nem kell nyakig begombolkozva járnod. Annyi hogy saját méretedbe vegyél ruhát mert sokszor látni teltebb lányokat oldalt kibuggyanó hájjal ami viszont már nem annyira esztétikus.
2016. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Egyébként a 76 kiló nem tűnik olyan sokank szerintem is hordhadsz :)
2016. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
167 cm, kifelejtetten bocsi..
2016. máj. 29. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress csak rá arra, hogy "pluss size skirt".

Igazi duci, kövér nők is hordanak szoknyát és ha megfelelő stílust választanak még jól is áll nekik.

Te pedig nem hinném, hogy kövér vagy ezekkel a méretekkel, max van rajtad némi felesleg, szóval bőven horhatsz szoknyát te is!

2016. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hordhatsz, a súlyod pedig tökéletes
2016. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne mondjuk már, hogy tökéletes a súlya!

Igenis van rajta felesleg, én 167 centisen 60 kiló vagyok, rajtam is van (nem sok már,csak pár kg)

Nagyon nagyon gratu a fogyáshoz, én is 20at adrtam le, tudom hogy nehéz! :)

A szoknyát pedig simán vedd fel, és érezd jól benne magad! :)

2016. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!