Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki volna a fehér zokni?

Ciki volna a fehér zokni?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy hol olvastam, hogy sokak szerint pl egy randin ciki az ha a srácon fehér zokni van. Szerintem ciki hogyha fekete nadrággal cipővel stb. van kombinálva,de az én szememben a fehér zokni mondjuk kék farmerrel higiénikusságot vált ki és nekem nagyon tetszik (fiuknak is jol áll és lányoknak is, de csak kék farmerrel) Szerintetek ciki? Kösz
2010. ápr. 11. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy srácon a zokni ne legyen eltérő a nadrág árnyalatától, és persze nem valami feltűnő színű legyen.


Fehér nadrágoz és fehér cipőhöz tök jó a fehér zokni. Kék farmerhez már rezeg a léc. Inkább egy mélyszürkét.


20/L

2010. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér zokni teljesen rendben van... :)
2010. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a pasin nem a zoknit kell nézni:D,úgy s ráhúzza a cipőt,na meg a nacitXD,szal nem ciki
2010. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!