Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknak (15-16-17éves...

A lányoknak (15-16-17éves korosztály) menyire számit h a srác menyire divatos?

Figyelt kérdés
Én pl nem feltétlen a divat szerint öltözködök hanem azt veszem fel ami nekem tetszik utálom azt hogyha pl h ki ugyan olyan pulcsiba jön velem szembe
2008. szept. 25. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A sekélyes, orrukat fennhordó, plázacicákat érdekli. De ők meg gondolom téged nem érdekelnek.... :D Vagy ha mégis, akkor ideje divatosan öltözni, és sekélyesen gondolkodni.
2008. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyáltalán nem számít, hogy a srác divatos legyen, nekem nem is tetszik a mostani divat.Mondjuk azért ne a múlt évszázadbeli ruhákat hordja:)De amit felvesz az jól álljon neki és tükrözze a stílusát.Így legalább van egyéniség és nem csak egy divatklón, amiből már így is van elég.
2008. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A "divat" csak a sekélyes, nem túl éles elméjű embereket érdekli. Akit érdekel azt is csak azért érdekli, mert azt hiszi hogy másokat érdekli és hogy számít az ilyen. Vedd fel azt amiben jólérzed magad.
2008. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy öltözködök hogy az az egyéniségemet és a lelkemet tükrözze pl rengeteg fekete cuccom van nem szeretem az élénk színeket nem tudom ez milyen benyomást kelt de hát ez vagyok én :P
2008. szept. 25. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy srác valóban követi jelenlegi divatot akkor az egy kicsit fura. Mármint ,akkor minden pasi cicafiú lenne, vasalt hajjal, tüncis cuki rózsaszín pólóban és még lehetne sorolni. Sajnos, most ez a divat.

De igazából szerintem a saját stílusodhoz öltözz, ne azért,hogy esetleg a plázamacáknak bejöjj.

Az én barátom sportosan öltözködik, tény,hogy ezt a stílust követi,és persze ilyen módon divatos, és egy márkás srác, de ha ilyen cicafiú lenne,aki "shoppingolni" /érezd az iróniát/, szóba sem álltam volna vele.

Abban a stílusban,amit Te magad képviselsz érezd jól magad, és ne egy tömegízlésnek a mintáját kövesd.

2008. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincsenek nagy elvárásaim,és sztem mások is így vannak ezzel..én megelégszem egy hétköznapi farmerrel és egy laza pólóval ,esetleg övtáska..az h vki sok feketét hord pedig nem hiszem h baj ,max nem veszik észre:D
2008. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy, engem zavar, ha egy fiú túl sokat törődik a ruháival, legyenek azok bármilyenek.
2008. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom nekem alapba a rockerek jönnek be...nemtom mért de hát ez van...am az ilyen hlye plázacicáknak nagyon is bejönnek a divatosan öltözködő szintén hlye plázakandúrok XD de sztem kerüld el őket messziről xD és maradjon csak a sok fekete cucc (L) szeressük a feketét a pasi ne járjon rózsaszínbe xDxDxD nah puxancs mindenki :D
2008. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én soha nem vennék fel rózsaszínt...
2008. szept. 27. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!