Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki szoknyát vagy rövidnadrág...

Ciki szoknyát vagy rövidnadrágot felvenni, úgy ha nem vagyok az a cérnaszál?

Figyelt kérdés

173 centi és sajnos 63 kiló vagyok. Tudom, diéta, meg hasonló... Igen, épp azon vagyok, csak sajnos mivel itt a jó idő, szenvedek a hosszú gatyában. Már nagyon melegem van, de nem merek rövidebb cuccokat felvenni, mert félek a megvető pillantások miatt és, hogy ízléstelen. Gondolok itt most a nem nagyon rövid, úgy térd fölé egy-két centivel érő szoknyákra, ill rövidebb nadrágokra.

57 kiló szeretnék lenni, vagy kevesebb, de az nem ez-két hét, és most meg itt a meleg. Mit csináljak szerintetek, mit tanácsoltok, ki merjek menni szoknyában az utcára?

Kérem, olyanok ne írjanak akik csak kötekedni akarnak, a kérdésem komoly, véleményekre vagyok kíváncsi! Köszönöm!


2016. jún. 1. 16:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jav: ez-két hét= egy-két hét.
2016. jún. 1. 16:40
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
170 cm vagyok és 62 kiló, 58 a versenysúlyom, de így sem vagyok kövér egyáltalán. Nem vagy te kicsit szigorú magadhoz? Más 100 kilósan is felveszi a szoknyát.
2016. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt a pár kilót rajtad kívül senki se látja.
2016. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De szigorú vagyok magamhoz egy kicsit, én mindig is az voltam, de szeretnék jól kinézni, nem vagyok elégedett. Ezért is diétázom, de amúgy köszi a válaszokat.:)

Lehet, hogy mégis elszánom magam és kimegyek úgy.

Szerencsére nem vagyok nagyon kövér azért, csak pont körte alkatom van, így a fenekemmel, combommal vannak gondok.

2016. jún. 1. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Olyat simán felvehetsz,ami kicsivel térd fölé ér.
2016. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
173 és 63 kg? Ilyen magassághoz ez az ideális. Szerintem nagyon csinos lehetsz. Én 173 vagyok és 66 kg, igaz azonban hogy én edzek is mellette és az izom miatt vagyok ennyi. De akkor is ritka pocsékul néznék ki 57 kilósan. Szerintem te is.
2016. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy dagadt ilyen paraméterekkel. Simán fel veheted
2016. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amúgy én is edzem. de voltam 57 kiló és nem néztem ki pocsékul, csak mások szerint elég vékonyan. Dagadt nem vagyok nagyon azonban most sem, csak nem elég csini.
2016. jún. 1. 17:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont hogy akkor állnak ezek a ruhák rosszabul valakin ha tényleg cérnaszál.. Ehhez a magassághoz teljesen jó ez a súly
2016. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon vékonyokon néz ki rosszul, olyan, mintha a szárítóról leszedett ruhákat rájuk dobtad volna.


Pont a nagy hashoz szokták mondani a szoknyát, mert a gatya kiemeli a belet, mint egy nyalóka.

2016. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!