Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudják elfogadni,...

Miért nem tudják elfogadni, hogy nekem ez a stílusom? (14 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Úgy öltözködök, mint a rockerek, hisz az is vagyok. Nem tudom, hogy nevezik ezt, talán rocker stílus? Az iskolában, ahova járok, rengetegen öltözködnek úgy, mint ahogy azt a mostani divat diktálja. Tehát emelt derekú rövid/hosszú nadrág, ami közben koptatott is, haspóló, stb. Én pedig zenekaros vagy Harcos, Magyarországos, fekete pólókba, sima fekete, bokánál szűkített nadrágba járok. Nem tudják elfogadni, hogy más vagyok mint ők. Közben persze ennek örülök, hisz nem vagyok tömeg, de zavar, hogy kibeszélnek emiatt. Válaszokat köszönöm.

2016. jún. 1. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megjegyezném: én elfogadom, hogy ők hogyan öltözködnek.
2016. jún. 1. 22:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd megtanulod hogy ne érdekeljen más véleménye... Attól még hogy máshogy öltözködsz nem vagy más mint ők. Mindannyian kis tinik vagytok akik majd felnőnek... Szerencsés esetben saját stílust alakítanak ki és nem holmi csordákhoz akarnak csatlakozni.
2016. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz! Ne érdekeljen más véleménye :)...Ők azért nevetnek rajtam, mert más vagyok. Én azért nevetek rajtuk, mert mind ugyanolyanok.-Kurt Cobain/NIRVANA/
2016. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:

Mert te vagy a "kisebbség" köztük.

Harcos?

2016. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ők is egy csordához tartoznak és te is. Semmi különbség és egyediség nincs egyikben sem.

Egyedül az, hogy ők többen vannak és ezért elnyomják a kisebbséget.

14 éveseknél általános az egymás fikázása, a normálisabbak ezt felnőtt korra kinövik, de sokan még akkor se...

Felnőtteknél is gyakori jelenség, hogy bárki, aki kicsit is más, arra ferde szemmel néznek.

2016. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nalunk is van egy srac,akirol nem rohad le a Harcosos polo. Kb az egesz suli ruhelli,mert a "hazafias" elveire hivatkozva mindenkit megvet. A buddhista osztalytarsamnak is allandoan beszologat,hat meg annak,aki kulfoldi vagy a sajat nemehez vonzodik.

Ha te is ilyen vagy,akkor van egy rossz hirem: nem a stilusod zavarja oket. Ha nem,nem szoltam.

Egyebkent felolem mindenki ugy oltozik,ahogy akar. Az en hajam turkiz,van 2 pcm,azonban a stilusom nem hardcore. Viszonylag lanyos,de egyedi ruhakba jarok,turikban vagy interneten vasarolok. Ha majd te is kozepiskolas leszel,le fognak szallni rolad. Remelhetoleg. Altalanosban engem is piszkaltak,az igazgato hetente megallitott valamilyen "kreativ" beszolassal(pedig akkor meg barna voltam,piercing nelkul). A gimiben pedig vannak olyan tanarok,akik kifejezetten megdicsernek,pedig egy elit suliba jarok. A diakok,osztalytarsak hozzaallasa hasonloan valtozott. Szoval nyugi,nem kell majd egesz eletedben a stilusod miatt kevesebbnek erezned magad.

2016. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog hogy rocker vagy és ezt felvállalod. De jelképeket meg másokat irritáló dolgokat magadon hordani idiótaság. Sok embert irritál ha meglát egy harcos, Magyarországos pólót vagy akármi hasonlót. Főleg egy 14 éves gyereken akinek sok köze nincs is ezekhez, hiszen még gyerek. El nem tudom képzelni én sem hogy miért hordasz ilyesmit. Ja de, tudom...feltűnési viszketegség. Az meg persze hogy zavar másokat. Ha azt akarod hogy normálisan kezeljenek akkor legyél normális. Mármint maradhat a rocker stílus, magában az senkit nem zavar, de ezen belül olyan cuccokat hordj ami illik hozzád, és nem keltesz vele felesleges feszültséget/félelmet/stb.
2016. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hatos, nem vagyok soviniszta, se rasszista, se semmi.
2016. jún. 2. 22:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Az nem normális, aki fel mer venni egy ilyen pólót? Egyáltalán nincs feltűnési viszketegségem. Igen, 14 éves vagyok és gyerek. De attól még lehet saját stílusom feltűnési viszketegség nélkül is.
2016. jún. 2. 22:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Feszültséget és félelmet kelthetek ilyesféle pólókkal? Nem hinném. Nem bántok én senkit.
2016. jún. 2. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!