Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stílusom...

Szerintetek milyen stílusom van? Én nem tudom.15/L

Figyelt kérdés
Nos, elég érdekes vagyok... Első ránézésre egy vidám, kedves, visszahúzódó, gúnyos ès morbid humorral megáldott lány. Imádom a csipkés, régies ruháhat. Igazából mindent szeretek, ami régies. Fekete, bordó, babarózsaszín és almazöld ruhákat viselek általában. Szeretem a rock, nightcore és a klasszikus zenét. Imádom a színházakat. Érzèkenyebb vagyok másoknál, nagyon könnyen megsértődöm, és sírok. Imádom a művészetet, a történelmet. Szabadidőmben festek, olvasok, írok(verset, regényt, novellát, fanfiction-t). Az iskolámban a tánctanárunk pszichológus is, és ő azt mondta, hogy érettebb vagyok az átlagnál. Nagyon kíváncsi vagyok, ezért sokszor nem azzzal foglalkozom, amivel kéne. És nem tudom eldönteni, hogy milyen atílusom van... Kérlek, segítsetek!

2016. febr. 14. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az első szó ami beugrott: Művészlélek
2016. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább vidéki parasztnak mondanám, és ez most tényleg nem sértésként de dolgoztam egy pont ugyanilyen nővel, és az ugyanez a klasszikus tirpák volt, amelyik gyerek korába egész nyáron a krumpliföldön szaladgál mezétláb.
2016. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. köszönöm szépen értelmes válaszodat! :D
2016. febr. 14. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

igen, igen, lehet leszólni, de megint azzal kell jöjjek: nagyon érett lehetsz ezután a bénácska kérdés kiírása után.

remélem te sem gondoltad komolyan :))

attól, hogy mit hallgatsz, mi a hobbit, melyik a kedvenc tantárgyad, nem lehet meghatározni a stílusodat. nem is érdemes. miért kell beskatulyázni magad egy stílusba???

legyél olyan, amilyennek lenni akarsz, csináld amit szeretsz, hagyd a fr a ncba a stílusokat...

amúgy is egy embert be lehet határolni a beszédstílusa alapján, viselkedése alapján (pl laza), öltözködése alapján (hipszter, raszta...), stb. az, hogy szeretsz olvasni és szereted a történelmet még nem mondja el, hogy milyen stílusod van. és nem is kell elmondja.

2016. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én a stílusodat ilyen vintage-grunge keveréknek tippelném :) De ennyiből tényleg nem lehet megállapítani. :)
2016. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne feltétlenül tudni milyen stílusú vagy? Nem kell ezt boncolgatni. Sokrétűség... tök fsza, nem?

És csak úgy megsúgom, folyamatosan változni fogsz, a stílusoddal együtt. Fölösleges beskatulyázni magad, mert csak rácsok mögé küldenéd a belső éned. Ne te igazodj a stílushoz, hanem a stílus hozzád, mondhatnám így is.


De már annyi bölcs baromságot írtam, hogy abbahagyom.

Jó visszatekintést pár év múlva.

2016. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
1 évvel vagyok fiatalabb, és majdnem ugyan ilyen a stílusom :) Rám is mindenki azt mondja, hogy érettebb vagyok a koromnál.
2016. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%
sok tirpak van itt a gyik-on..mellesleg nekem a goth stilus jott eszembe de egy kicsit konyitasz rocker stilushoz..ez meg kesobb tisztazodik benned:3 ha enis tudnek szepen festeni valszeg barokk stilusu vagy valami lepukkant de szep kaselyokat/varakat nyomnek a vaszonra c:
2016. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!